. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Příjem žádostí o Oranžovou učebnu
23. února 2012 - 7:36 | Pandatron | Příjem žádostí o Oranžovou učebnu | Komentářů: 0  

Příjem žádostí o Oranžovou učebnu

O finanční prostředky od Nadace ČEZ v rámci projektů „Oranžové schody“ a „Oranžová učebna“ mohou stále ještě žádat všechny základní, střední a vyšší odborné školy v České republice. Žádosti přijímá Nadace ČEZ do 29. února 2012, a to výhradně v elektronické podobě.

Grant Oranžová učebna financuje například audiovizuální vybavení, měřicí přístroje, demonstrační sestavy, žákovská pracoviště nebo bloky propojené středovým modulem s uloženými rozvody plynu, odpadů a vody. Příjemcem nadačního příspěvku se mohou stát školy a školská zařízení kategorie B (základní školy), C (střední školy) a E (vyšší odborné školy) podle klasifikace ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Podpora může dosahovat až 200 tisíc korun. Od roku 2010 Nadace ČEZ vybavila 46 Oranžových učeben za více než 8, 7 milionu korun.

Grant Oranžové schody financuje schodolezy, schodišťové plošiny, výtahy a naváděcí systémy pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace. Příjemcem nadačního příspěvku se mohou stát rovněž základní, střední, vyšší odborné a speciální školy. Podpora Nadace ČEZ může dosahovat až jeden milion korun. Od roku 2010 podpořila nadace v rámci projektu Oranžové schody 15 škol celkovou částkou téměř 8,3 milionu korun.

Grantové řízení Oranžové schody a Oranžová učebna pro rok 2012 Nadace ČEZ vyhlásila 9. ledna 2012. Žádosti jsou přijímány pouze v elektronické podobě, která žadatelům šetří čas i peníze za poštovné. Výhodou je i to, že formulář lze vyplnit a odeslat jedním kliknutím v jakoukoliv dobu a bez ohledu na to, zda je pracovní den či víkend.

Veškeré potřebné informace, pravidla i formuláře k projektům naleznou zájemci na stránkách Nadace ČEZ: Nadace ČEZ vyhlašuje grantové řízení Oranžové schody pro rok 2012 a Nadace ČEZ vyhlašuje grantové řízení Oranžová učebna pro rok 2012.

Nadaci ČEZ založila energetická společnost ČEZ v roce 2002 s cílem zastřešit svou dárcovskou činnost. Nadace ČEZ podporuje prostřednictvím grantových řízení různé veřejně prospěšné aktivity zaměřené na děti a mládež, sociální oblast, kulturu, sport, vzdělávání, infrastrukturu a ekologii. Díky objemu rozdělených příspěvků se řadí ke špičce nadací v České republice. Programy Nadace ČEZ: Oranžové hřiště, Oranžová učebna, Oranžové schody, Oranžové kolo a Podpora regionů. Více informací na www.nadacecez.cz.

Odkazy & Download:
Domovská stránka skupiny ČEZ
Nadace ČEZ
Nadace ČEZ vyhlašuje grantové řízení Oranžové schody pro rok 2012
Nadace ČEZ vyhlašuje grantové řízení Oranžová učebna pro rok 2012GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
GPS-330R
Kompletní GPS přijímač se ziskovou anténou a komunikačním rozhraním USB.
od 1290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007