. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Špičkové audio transformátory Hammond
1. března 2012 - 8:00 | Pandatron | Špičkové audio transformátory Hammond | Komentářů: 0  

Špičkové audio transformátory Hammond

Společnost Hammond Manufacturing pravděpodobně znáte v souvislosti s kvalitními hliníkovými a plastovými krabičkami. Ale Hammond Manufacturing vyrábí i široký sortiment audio transformátorů, tlumivek a transformátorů pro elektronky.

Audio transformátory znají hlavně ti, kteří pracují s profesionální ozvučovací technikou, mikrofony a high-end elektronkovými zesilovači. Hlavním úkolem transformátorů v audio zařízeních je především impedanční přizpůsobení. Různé zdroje zvukového signálu, jako např. mikrofony, mají impedanci odlišnou od impedance požadované pro další přenos signálu. Přirozeně, bez konverze impedance by přímé připojení do přenosového řetězce způsobilo značnou změnu úrovně signálu, navíc frekvenčně závislou a další možné nežádoucí jevy, jako např. zkreslení, menší odolnost vůči rušení při dlouhém kabelu nebo přetížení koncového stupně (u elektronkového zesilovače). Transformátory zároveň poskytují galvanické oddělení, takže jejich použití je často výhodné i z bezpečnostních důvodů.


Obr. 1: Špičkové širokopásmové audio transformátory série 850A

Základní vlastnosti a výhody:

  • Špičková kvalita
  • Vyrovnaná frekvenční charakteristika
  • Nízký útlum

Hammond Manufacturing má dlouhodobé zkušenosti s vývojem a výrobou audio transformátorů. Ve výrobním programu najdeme různé série, od základních až po špičkové širokopásmové, jako např. série 850A s přenosovou charakteristikou +/- 0.5 dB v pásmu 20 Hz až 20 KHz. Druhá skupina produktů sestává z transformátorů pro elektronkové zesilovače. Zde najdeme výstupní transformátory, napájecí transformátory, tlumivky, ale i transformátory pro buzení (drivers) a také mnoho konstrukčních prvků.


Obr. 2: Audio transformátory Hammond Manufacturing

Pro bližší informace o cenách a dodacích termínech prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic
Špičkové audio transformátory HammondGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M75 QUECTEL
Dual-Band GSM modul provedení SMD, pouze pro SMS služby
Termín nepotvrzen od 275 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007