. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Soutěž modelů na VUT v Brně
5. března 2012 - 7:12 | Pandatron | Soutěž modelů na VUT v Brně | Komentářů: 0  

Soutěž modelů na VUT v Brně

Od 5. do 8. března 2012 proběhne na čtyřech fakultách Vysokého učení technického v Brně inženýrská soutěž zaměřená na kreativitu a technické myšlení EBEC Brno 2012 určená všem studentům VUT v Brně.

Od 5. do 8. března 2012 proběhne na čtyřech fakultách Vysokého učení technického v Brně inženýrská soutěž zaměřená na kreativitu a technické myšlení EBEC Brno 2012 určená všem studentům VUT v Brně. Soutěž, kterou pořádá BEST Brno – lokální pobočka evropské studentské organizace BEST (Board of European Students of Technology), se již stává v Brně tradicí. Čtvrtý ročník ve snaze zdůraznit velikost soutěže změnil jméno i identitu. EBEC, European BEST Engineering Competition, je totiž celoevropská soutěž studentů vysokých škol, do které se zapojuje přes 5000 studentů z více než 80 měst.

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích – Team design a Case study. Kategorie Team design se soustředí na konstrukci funkčních zařízení v daném časovém limitu. Od studentů je očekáváno především konstruktivní a technické myšlení s přihlédnutím na kreativitu. Studenti budou konstruovat modely, ale také třeba řešit krizové situace. Kategorie Case study je zaměřena na teoretická řešení. Výstupem je prezentace zabývající se technickým řešením a ekonomickou stránkou projektu určitého výrobku či technologie vzhledem k jeho praktickému využití, propagaci nebo prodejnosti.

Nejlepší soutěžící dostanou možnost reprezentovat VUT na mezinárodní úrovni a utkat se s ostatními studenty Evropy. Soutěž umožňuje soutěžícím i přihlížejícím studentům setkání s významnými technologickými společnostmi, společnosti naopak dostanou možnost získat kontakty na šikovné, mladé a perspektivní studenty. Hlavními partnery soutěže se stali Škoda Auto, Edwards Vacuum, AVG, ABB, Automotive Lighting. Partnery soutěže jsou Honeywell, Zetor Tractors, Bosch Rexroth, Skupina ČEZ a SSI SCHÄFER. Soutěž je podporována Domem Organizace spojených národů v Praze a statutárním městem Brno.

Více informací na www.ebec.cz.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
IPRELAY8R - IP RELÉ a teploměr s webovým rozhraním
Moduly IP RELÉ - IPRELAY8R obsahují osm releových výstupů s přepínacím kontaktem, webové rozhraní, integrovaný a externí teplotní senzor s pamětí na 10 záznamů a zobrazením naměřených hodnot v grafu.
Skladem od 1520 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007