. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nová řada kompaktních regulátorů s detekcí pohybu

Nová řada kompaktních regulátorů s detekcí pohybu

Pro udržování požadované teploty v místnosti se nejčastěji využívá tzv. pokojových regulátorů (nebo také prostorových termostatů). Pokojový regulátor snímá teplotu v místnosti a podle ní řídí zdroj tepla či chlazení.

Inteligentní řízení spotřeby energie nebylo nikdy jednodušší, než s pokojovými regulátory řady SE7000. Nová řada regulátorů dýchá moderním designem a je výjimečná především svojí jednoduchostí a technickými možnostmi. Pro instalaci potřebujete pouze jednu krabičku, žádné další instalační složitosti.


Obr. 1: Nová řada kompaktních regulátorů s detekcí pohybu

Řada SE7000 poskytuje velice pokročilé a monitorovací funkce nezbytné pro moderní systémy automatizace budov ale i bytových jednotek bez nutnosti použití speciálního softwaru nebo nástrojů.

Největší předností je, že všechny modely lze vybavit snímačem pohybu PIR pomocí volitelného krytu PIR. Tento snímač automaticky hlídá pohyb v místnosti a v případě, že delší dobu k pohybu nedochází, automaticky přechází do úsporného režimu (např. sníží teplotu vytápění nebo klimatizování), čímž se samozřejmě sníží i celková spotřeba energie.

Díky otevřeným protokolům nový regulátor Schneider Electric poskytuje síťovou kompatibilitu s BACnet® MS/TP, Echelon LonTalk® a Wireless ZigBee® síťovými systémy. Cenově výhodná samostatná verze "stand-alone" může být kdykoliv rozšířena pomocí volitelných komunikačních modulů, které umožňují správcům systému integrovat do většiny řídicích systémů budov.
Nová řada pokojových regulátorů nabízí cenově výhodné řešení, které zvyšuje komfort nájemců/vlastníků a zároveň snižuje náklady na energie, což umožňuje rychlejší návratnost.

Nové prostorové regulátory řady SE7000 jsou vhodné pro všechny typy komerčních budov (kanceláře, hotely, školy, zdravotnictví, obchodní prostory, lehké výrobní provozy), tak pro obytné budovy/domácnosti.


Obr. 2: Nové prostorové regulátory řady SE7000

Aplikace:

  • Model SE7200 je určen pro řízení chladících a vytápěcích koncových zařízení, VAV jednotek, ventilů nebo jiných zařízení.
  • Model SE7300 je určen pro řízení několikaotáčkových Fan-coil jednotek.
  • Model SE7600 je určen pro řízení stropních jednotek, tepelných čerpadel nebo split jednotek.
  • Model SE76x7 je určen pro řízení topících a chladících stupňových střešních jednotek. ¨¨

Společnost Schneider Electric, světový expert na ovládání energie, patří k průkopníkům úsporných energetických řešení. Podniká ve více než 100 zemích. Nabízí integrovaná řešení napříč různými segmenty trhu. Zaujímá přední pozici v energetice a infrastruktuře, automatizovaných systémech pro průmysl a budovy a datových centrech. Silnou pozici má také v domovních elektroinstalacích.
Firma má více než 100 000 zaměstnanců. V roce 2010 dosáhla obratu 19,6 miliardy eur.

Odkazy & Download:
Domovská stránka Schneider Electric
SE7000 Series Room ControllerGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PSDR - SDR přijímač, modul
Modul digitálního (SDR) přijímače pro krátkovlnná pásma s výměnným krystalem. Dodáván s krystalem pro pásmo 80m (3,5 MHz)
Skladem od 529 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007