. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Napěťové komparátory s nejnižší spotřebu na trhu

Napěťové komparátory s nejnižší spotřebu na trhu

Jako podpora řešení požadavku na vyšší energetickou účinnost a delší životnost napájecí baterie dnešních přenosných elektronických aplikací, představila společnost STMicroelectronics, Inc. univerzální napěťový komparátor TS33. Podle dostupných informací by se mělo jednat o komparátor s nejnižší vlastní spotřebou na trhu.

Ve srovnání s podobnými produkty na trhu (jako např. LMV331) obvody vynikají svou pouze třetinovou spotřebou, ovšem při plně srovnatelné době odezvy. Konkrétně tedy obvody nabízejí propagační zpoždění 200 ns, přičemž z napájecího napětí spotřebují pouze 30 uA, tedy o 66% méně, než jak je obvyklé u jiných řešení na trhu.

Komparátory poskytují stabilní dobu odezvy v širokém rozsahu provozních teplot od -40 do +125 °C a nabízejí vynikající schopnosti co se týče odolnosti ESD. Dále mimo jiné nabízejí open-drain výstup i rail-to-rail vstupy a velmi široký rozsah napájecího napětí od 1,6 do 5 V. Obvody jsou tak vhodné pro integraci do 1,8, 3 i 5 V systémů.

TS33 jsou dostupné v jednoduchém, dvojitém a čtyřnásobném provedení v kompaktním SMD provedení. Prodejní cena obvodů byla stanovena na 0,28 USD u jednoduchého TS331, 0,35 USD u dvojnásobného TS332 a 0,39 USD v případě čtyřnásobného TS334. Ceny jsou uvedeny při odběru 1.000 ks a obvody jsou již nyní k dispozici.

Více informací na: http://www.st.com/stonline/stappl/st/com/press_release/p3288.jspGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007