. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Digi-Key navázal spolupráci s TRP
9. května 2012 - 7:35 | Pandatron | Digi-Key navázal spolupráci s TRP   verze pro tisk

Digi-Key navázal spolupráci s TRP

Společnost Digi-Key, jeden z nejznámějších celosvětových distributorů elektronických součástek, uzavřel distribuční smlouvu se společností Thomas Research Products (TRP).

TRP vyvíjí, vyrábí a dodává moderní napájecí kontroléry a integrovaná řešení pro napájení polovodičového osvětlení. Jejich produkce zahrnuje kompletní řadu budičů LED, obvodů pro řešení přechodových jevů a step-down transformátorů. Produkty TRP jsou optimalizovány pro dosažení vysoké kvality, efektivity, dlouhověkosti a také velmi dobré cenové konkurenceschopnosti.

„Thomas Research Products je společnost zabývající se výrobou elektronických součástek pro aplikace osvětlení v té nejvyšší kvalitě a nyní, díky společnosti Digi-Key, v dostupnosti pro globální zákazníky,“ k uzavření dohody uvedl Jeff Shafer, viceprezident divize globálního trhu společnosti Digi-Key, pasivních a elektromechanických produktů. „Jsme rádi, že Digi-Key přidalo do své sítě také produkty TRP a umožní tak rozšíření i produktů jiných kvalitních dodavatelů.“

Mimo to je TRP dodavatelem energeticky úsporných elektronických kontrolérů, přepínačů a relé pro komerční HID a aplikace zářivkového osvětlení, určeného pro vnitřní i venkovní aplikace.

Více informací na: http://www.digikey.com/Suppliers/us/thomas-research-products.page?lang=en&WT.z_link_source=Whats%20NewGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Čtvrtek, 22. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,270   USD = 23,522
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007