. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IBM Česká republika se zapojila do iniciativy RFID Competence Center

IBM Česká republika se zapojila do iniciativy RFID Competence Center

Společnost IBM Česká republika se zapojila do iniciativy RFID Competence Center (RFID CC), platformy předních dodavatelů pro logistiku, výrobu a skladování.

Společnost IBM Česká republika se zapojila do iniciativy RFID Competence Center (RFID CC), platformy předních dodavatelů pro logistiku, výrobu a skladování. Jejím cílem je poukázat na praktické využití technologií pro automatickou identifikaci jako jsou radiofrekvenční identifikace, čárové kódy, hlasem (Pick by Voice) nebo světelnou signalizací (Pick by Light) řízený sklad v běžném provozu.

Společnost IBM je v rámci RFID CC systémovým integrátorem a dodavatelem specializovaného řešení evidence a správy majetku. Současně také vystupuje jako garant jednání se státními institucemi a organizacemi, které mají vliv na dění v oblasti RFID a hrají klíčovou roli pro zavádění technologií RFID do každodenní praxe. Společnost IBM úspěšně implementuje tyto technologie také mimo „tradiční“ oblasti skladování a logistiky. V Česku je například úspěšně implementovala v Masarykově onkologickém ústavu v Brně, kde pomáhají při přípravě cytostatik snížovat riziko záměny léčiv.

Firmy zapojené do projektu RFID CC pravidelně pořádají semináře pro potenciální zákazníky, kde prezentují příklady využití těchto technologií v praxi. 18. dubna proběhne v Rudné u Prahy seminář na téma „Kompletní řešení pro Vaše skladovací procesy“, který představí reálné ukázky komplexního řešení pro výrobu, sklady a logistiku s využitím a integrací na nejmodernější dostupné technologie. Více informací naleznete zde.

RFID Competence Center (RFID CC) je iniciativa předních dodavatelů pro logistiku, výrobu a skladování, která je primárně cílena na praktické ukázky použití RFID (radiofrekvenční identifikace), ale i dalších technologií pro automatickou identifikaci jako je čárový kód, hlasem řízený sklad (Pick by Voice) nebo Pick by Light v těchto oblastech. RFID Competence Center vzniklo v roce 2007. V současné době je tvořeno čtyřmi společnostmi: InCAPTIO, Toyota Material Handling CZ, Aimtec a IBM Česká republika.

Zdroj: Technologie RFID od IBMGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TK4100ISO-CARD
ISO karta pro RFID R/O s frekvencí 125kHz ve standardu TK4100
Skladem od 8 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007