. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
LG připravuje výrobu flexibilních OLED displejů
16. května 2012 - 7:51 | Pandatron | LG připravuje výrobu flexibilních OLED displejů   verze pro tisk

LG připravuje výrobu flexibilních OLED displejů

Z různých zdrojů nám do redakce začínají chodit zprávy, že korejský výrobce spotřební elektroniky – společnost LG plánuje zahájení výroby flexibilních OLED displejů. První řada relativně malých displejů bude určena pro použití v nové generaci mobilních zařízení.

Z dostupných informací je již nyní jasné, že LG využije při výrobě jiného technologického procesu, než jeho konkurent Samsung, který při výrobě flexibilních OLED displejů používá technologii zvanou Youm. Společnost plánuje vytvoření 3,5-generace výrobních prostor určených k výrobě displejů založených na pružném plastovém podkladu.

Na vybavení výrobní linky plánuje společnost LG uvolnit necelých 176 milionů amerických dolarů. Zahájení výroby se přitom plánuje již v tomto roce. Výhodou rovněž je, že společnost již nyní stojí za výrobou flexibilních displejů založených na technologii tzv. elektronického inkoustu.

Ve srovnání s klasickými displeji na bázi skla se u flexibilních OLED displejů očekává, že budou silnější, ovšem rovněž by měly mít také delší provozní životnost.

Více informací na: http://www.lg.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007