. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
SMX RTOS je nyní k dispozici pro STM32F4
22. května 2012 - 7:11 | Pandatron | SMX RTOS je nyní k dispozici pro STM32F4   verze pro tisk

SMX RTOS je nyní k dispozici pro STM32F4

SMX jádro multitaskingového systému v reálném čase - RTOS je nyní k dispozici i pro obvody STM32F4 rodiny Cortex-M4 mikrokontrolérů od STMicroelectronics a mnoho dalších obvodů. Součástí je preemptivní multitasking v SMX jádře pracujícím v reálném čase, bezdrátové rozhraní smxWiFi 802.11a/b/g/i/n, smxNS TCP/IP stack a smxUSBH USB host, smxUSBD USB slave a smxFS - souborový systém FAT s podporou paměťových MMC/SD karet.

Vývojářům je k dispozici vývojový a ladicí nástroj smxAware umožňující zobrazení objektů SMX jádra, datových front a diagnostických informací. Podobně aplikace umožňuje grafické zobrazení úkolů, časové harmonogramy ISR a LSR a využití procesoru či zásobníku.

V současné době jsou dostupné seznamovací soupravy s kompletním zdrojovým kódem a 90 dny technické podpory. Prodejní cena s podporu kontrolérů STMicro STM32F se pohybuje kolem 1.500 USD.

Více informací na: http://www.smxrtos.com/pr/stm32f4.htmGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007