. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Digi-Key uzavřel dohodu o distribuci se společností Harting

Digi-Key uzavřel dohodu o distribuci se společností Harting

Mezinárodní distributor elektronických součástek, společnost Digi-Key Corporation, uzavřela mezinárodně platnou smlouvu o distribuci produktů společnosti Harting Technology Group.

Společnost Harting využívá svých dlouholetých zkušeností v oblasti elektrických, elektronických a optických spojení, přenosu a síťování s cílem nabídnout vlastní řešení a produkty, nejčastěji z oblasti konektorů pro specifické aplikace typu přenosu energie a dat. Rovněž je dodavatelem elektromagnetických prvků pro automobilový průmysl a specializuje se také na průmyslové aplikace, včetně příloh, skříní, kabeláže, individuálních nebo úplných montážních systémů a automatizovaných prodejních systémů.

„Naše spolupráce se společností Digi-Key, jedním z nejrychleji rostoucích distributorů elektronických součástek na světě, bude zaměřena na širokou inženýrskou komunity s cílem najít a určit ty správné HARTING řešení pro použití v té konkrétní aplikaci,“ vysvětluje Rolf Meyer, prezident a generální ředitel společnosti Harting Inc. Severní Ameriky. „Digi-Key je silná společnost, která podpoří rozvoj produktů Harting na celém světě. Vzhledem k tomu, že Digi-Key využívá silné webové základny, bude partnerství se společností Harting cíleno do online dostupnosti kdekoliv na světě a 24h denně.“

Více informací na: http://www.digikey.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007