. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Ve dnech 4. až 6. června se v Moskvě koná mezinárodní fórum o jaderné energetice ATOMEXPO 2012

Ve dnech 4. až 6. června se v Moskvě koná mezinárodní fórum o jaderné energetice ATOMEXPO 2012

Ve dnech 4. až 6. června se v Moskvě bude konat IV. mezinárodní fórum ATOMEXPO 2012 zaměřené na jadernou energetiku.

Praha, 1. června 2012: Ve dnech 4. až 6. června se v Moskvě bude konat IV. mezinárodní fórum ATOMEXPO 2012 zaměřené na jadernou energetiku. Fórum, na kterém participují nejvýznamnější světové společnosti v oblasti jaderného průmyslu, je výjimečnou příležitostí seznámit se s nejnovějšími trendy v oblasti světové jaderné energetiky.

Již tradičně je součástí fóra ATOMEXPO mezinárodní kongres a specializovaná výstava společností působících v oblasti jaderného průmyslu a jaderné energetiky. Mezi vystavovateli jsou přední ruské i mezinárodní společnosti, prodejci vybavení, komponentů a služeb pro jaderný průmysl, stavební společnosti a společnosti dodávající IT vybavení. Vystavovat zde budou společnosti, jako je ROSATOM, JSC TVEL, Atomstrojexport, Rosenergoatom, EDF, Siemens nebo Rolls-Royce. Z českých společností bude na ATOMEXPO vystavovat Výzkumný ústav jaderných elektráren VÚJE ČR. Na jednom z kulatých stolů vystoupí i Martin Pecina, generální ředitel společností Vítkovice NP a.s. a Vítkovice Power Engineering a.s., který se bude věnovat otázce významu lokalizace v současné jaderné energetice.

Ing. Leoš Tomíček, výkonný viceprezident společnosti Rusatom Overseas, k nadcházejícímu fóru uvedl: „Pro zástupce českých, slovenských a dalších mezinárodních firem je ATOMEXPO 2012 skvělým místem pro vytvoření důležitých obchodních kontaktů. Firmy si mohou udělat představu o tom, co obnáší jejich zapojení do projektů výstavby jaderných elektráren realizovaných ruským státním podnikem Rosatom.“

České firmy v současné době na ruském trhu úspěšně působí - v současnosti plní zakázky pro ruský jaderný průmysl v celkové hodnotě více než 1,6 miliardy korun. Rosatom plánuje do roku 2030 nakoupit zařízení a služby pro budované jaderné objekty v hodnotě více než 300 miliard dolarů, což představuje obrovský potenciál pro český i slovenský jaderný průmysl.

Součástí fóra ATOMEXPO 2012 bude také řada odborných debat a kulatých stolů například k tématům jaderná energetika po Fukušimě, mezinárodní spolupráce v jaderném vzdělávání, radiační technologie, výstavba jaderných elektráren nebo perspektiva jaderného průmyslu v Evropské unii.

Zdroj: ATOMEXPO 2012GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
RTL SDR-3+
Nová generace moderních, snadno použitelných RTL SDR přijímačů vychází z vynikajících vlastností obvodů R820T.
Skladem od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007