. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
OSRAM s montážním závodem expanduje do Číny
25. června 2012 - 7:15 | Pandatron | OSRAM s montážním závodem expanduje do Číny | Komentářů: 0  

OSRAM s montážním závodem expanduje do Číny

Společnost OSRAM AG podepsala smlouvu se správní radou části Wuxi New District na výstavbu nového montážního závodu v čínské provincii Jiangsu. LED čipy zde budou baleny do pouzder počínaje koncem roku 2013.

Společnost OSRAM AG podepsala smlouvu se správní radou části Wuxi New District na výstavbu nového montážního závodu v čínské provincii Jiangsu. LED čipy zde budou baleny do pouzder počínaje koncem roku 2013; přičemž závody ve městech Regensburg a Penang budou nadále výlučně vyrábět samotné LED čipy. „Nový montážní závod upevní náš vstup na největší světový trh se svítidly,“ řekl Aldo Kamper, CEO obchodního oddělení společnosti OSRAM Opto Semiconductors. „Jako jedna z nejproslulejších světových korporací v oblasti LED svítidel nový závod ve městě Wuxi zvýší vývoj LED průmyslu ve městě Wuxi i v provincii Jiangsu,“ řekl Lixin Huang, člen provinčního výboru Jiangsu a tajemník městského výboru Wuxi v Číně.

Tváří v tvář náhle rostoucí poptávce po LED produktech se společnost OSRAM rozhodla vybudovat další závod ve městě Wuxi v Číně. Důvodem je navýšení celkové kapacity závodů na výrobu čipů ve městech Regensburg (Německo) a Penang (Malajsie). Tímto krokem společnost posiluje vstup na největší trh se svítidly na světě. Nový závod bude uveden do provozu do konce roku 2013. Při plném provozním zatížení bude zaměstnávat až 1600 osob.

V novém závodě ve městě Wuxi poblíž Šanghaje se budou instalovat LED čipy vyráběné v Regensburgu a Penangu. Současně se zde budou vyrábět produkty pro všeobecné osvětlování, osvětlení pro automobily a průmyslové osvětlení pro klíčové segmenty čínského trhu. Takto zvýšená kapacita na výrobu LED svítidel umožní společnosti investovat na rychle rostoucím trhu v Číně a současně podporovat závody v Německu i v Malajsii. „Během přibližně 40 let jsme dosáhli vedoucí pozice v polovodičovém sektoru. Závod v Číně znamená další krok kupředu při rozšiřování této pozice,“řekl Aldo Kamper.

Průzkumníci trhu z agentury IMS Research předpověděli silný nárůst pro optické polovodiče, jako jsou například LED komponenty a laserové diody s průměrnými rychlostmi růstu okolo pěti procent na celém světě v příštích letech. Nejrychlejší růst se očekává v Číně během stejného období, avšak s průměrnou rychlostí růstu deset procent. Tento růstový potenciál sahá mimo rámec komponent. Podle průzkumu trhu, který provedl McKinsey, rychle rostoucí asijský region již dnes realizuje okolo 35 procent celosvětového trhu se všeobecným osvětlováním. Předpokládá se, že tento podíl se do roku 2020 zvýší na 45 procent. V předpovědích se uvádí, že pouze čínský trh, s dnešní hodnotou více než 8 miliard euro, se do roku 2020 více než zdvojnásobí. V obchodním roce 2011 společnost OSRAM vygenerovala okolo pěti procent z obratu v asijsko-pacifické oblasti, kde je zaměstnáno více než 16 000 lidí. Tento počet pracovníků je větší, než počet pracovníků v jakékoli jiné oblasti na celém světě, a zhruba polovina z nich je zaměstnána v Číně. Společnost OSRAM prodává výrobky v dané oblasti přibližně 80 let.

Odkazy & Download:
Domovská stránka OSRAM
Prezident České republiky, pan Václav Klaus, navštívil výrobní závod společnosti Osram Česká republika v Bruntále
Společnost OSRAM získala trojí ocenění „Red Dot Award 2012“GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PBTM s externí anténou
Modul s BTM-112 od firmy Rayson usnadňuje jeho použití a doplňuje modul o konektor pro připojení externí ziskové antény.
Skladem od 389 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007