. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Xilinx rozšiřuje svou centrálu
4. července 2012 - 9:00 | Pandatron | Xilinx rozšiřuje svou centrálu   verze pro tisk

Xilinx rozšiřuje svou centrálu

Xilinx oznámil investici v hodnotě 50 milionů USD do rozšíří svého působení ne evropském trhu, konkrétně rozšíření své centrály v Dublinu a Corku. Rovněž tak připravuje nábor až 60 nových křemíkových návrhářů a techniků.

Jednou z nejzajímavějších zpráv společnosti Xilinx je chystaný nábor 45 křemíkových a elektronických specialistů pro oblastní ředitelství v Dublinu a vývojové centrum v Corku, stejně jako nábor dalších 15 zaměstnanců do celé řady přidružených oborů, které mají zajistit další růst společnosti Xilinx v Irsku.

Xilinx v současné době ve svém sídle EMEA zaměstnává více než 250 lidí a připravované investice mají podpořit rozvoj vývoje pokročilých technologií a produktů v Irsku. Z dostupných informací se nám podařilo zjistit, že Xilinx připravuje rozšíření spolupráce se společností Platforms Group (PPG) v Kalifornii a to konkrétně v oblasti FPGa obvodů 7. generace, Zynq-7000 SoC a Virtex-7 3D obvodů a Vivado Design Suite.

„Jsme velmi spokojeni se současným vývojem společnosti a tato investice jen potvrzuje kvalitu našich technologií a produktů, které vznikají právě v Irsku. Tato oblast je tak důležitým zdrojem globálního úspěchu společnosti,“ prozradil Kevin Cooney, generální ředitel společnosti Xilinx v Evropě. „Rozšíření je navíc cennou příležitostí pro řadu zkušených inženýrů, technologů a vývojářů z celé Evropy, neboť máme snahu i nadále plnit své strategické cíle v Irsku. V dnešní době je to symbol našeho neochvějného odhodlání propagovat „programovatelné“ technologie pro inovativní řešení daleko za našimi kořeny. I nadále se hodláme zaměřovat v první řadě na zvyšování hodnoty zákazníka a rozšíření naší působnosti na širokou základnu konstruktérů a systémových vývojářů“.

Xilinx se do Dublinu dostal již v roce 1995 a následně zahájil proces budování a rozšíření operace vlastního areálu. V roce 2001 rovněž investoval více než 50 milionů EUR do rozšíření svého zázemí v Dublinu, jako sídla společnosti EMEA. V roce 2005 pak založil odnož Xilinx Research Labs v Dublinu a v roce 2011 získal v Belfastu telekomunikační technologie Omiino.

Více informací na: http://www.xilinx.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007