. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Měřte i stejnosměrný proud s klešťovým multimetrem MS2102

Měřte i stejnosměrný proud s klešťovým multimetrem MS2102

S klešťovým multimetrem MS2102 můžete pohodlně měřit nejen střídavý, ale i stejnosměrný proud a napětí a to vše za výbornou cenu.

Pokud zvažujete nákup klešťového multimetru nebo již máte běžný multimetr a chcete klešťovou verzi, potom pro Vás máme přístroj s výborným poměrem cena / užitné vlastnosti.

Někdy není problém rozpojit měřený obvod a změřit proud běžným multimetrem zapojeným v sérii. Avšak asi jste se už ocitli v situaci, kdy bylo obtížné nebo nemožné rozpojit měřený obvod z mechanických nebo elektrických důvodů. Pro tyto případy je ideální volbou klešťový multimetr. Jak je dobře známo, největší výhodou klešťových multimetrů je, že dokáží měřit proud tekoucí vodičem na základě indukovaného magnetického pole – bez přímého připojení k měřenému obvodu. Díky tomu, že se proud měří nepřímo, je multimetr při měření galvanicky oddělen od měřeného obvodu, což poskytuje uživateli podstatně vyšší bezpečnost. Z principu konstrukce je univerzální klešťový multimetr vhodný pro měření středních a vyšších proudů (nad cca 10 mA).

Základní vlastnosti výhody:

  • Univerzální klešťový multimetr
  • Měří i stejnosměrný proud
  • Max. údaj až 3999
  • Analogový bargraf
  • Kvalitní měřící šňůry a taška v příslušenství
  • Automatická a manuální volba rozsahů
  • Funkce data hold
  • Výborný poměr cena/ užitné vlastnosti

Velkou výhodou typu MS2102 je, že umožňuje měřit i stejnosměrný proud. Takže např. změřit proud tekoucí do autobaterie je s tímto přístrojem hračka. Vedle měření AC a DC proudu nabízí MS2102 možnost měřit i AC a DC napětí, odpor do 400 Ohm a test kontinuity. Obsahuje analogový bargraf a maximální údaj na displeji je 3999.

V případě zájmu prosím kontaktujte společnost SOS electronic. Více informací naleznete v článku Měřte i stejnosměrný proud s klešťovým multimetrem MS2102.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Měřte i stejnosměrný proud s klešťovým multimetrem MS2102
Klešťový multimetr MS2102GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 02. 08. 2012 v 08:16 zaslal host
Měření stejnosměrných proudů
Tento přístroj máme už léta, bohužel od měření stejnosměrných proudů nelze zase tak moc očekávat, nula hodně lítá. Celkově je to ale velmi dobrá věc.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PUSBIO1R - Multifunkční relé s USB rozhraním
Multifunkční relé s USB rozhraním - PUSBIO1R patří do skupiny nové řady USB – relé a USB – I/O převodníků. Moduly jsou vybaveny výkonovými relé a izolovanými vstupy. Pro ovládání slouží aplikace PUSBIO – Control Software.
Skladem od 345 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007