. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Soukromá inzerce
17. září 2012 - 7:50 | Pandatron | Soukromá inzerce   verze pro tisk

Soukromá inzerce

Rádi bychom Vás informovali o probíhajícím zkušebním provozu soukromé inzerce na našem serveru Pandatron.cz/.sk.

Ve spolupráci s předními inzertními portály přinášíme v těchto dnech unikátní, na našem trhu největší oborový agregátor soukromé inzerce. Jako zdroje byly po delší úvaze zvoleny portály Aukro.cz, Hyperinzerce.cz a stále velmi populární Bazos.cz.

Zde dostupné soukromé inzeráty jsou filtrovány tak, že je v první řadě kladen důraz především na součástky, měřicí přístroje, solární techniku a radioamatérství. Jednotlivé inzeráty jsou tříděny celkem do pěti základních kategorií:

Elektronické součástky
Přístroje a technika
Radiotechnika
Literatura a datové nosiče
Ostatní


Možnost zobrazení všech posledních inzerátů i jejich filtrace podle základních kritérií vychází z aplikace Pracovních příležitostí, která využívá shodného principu.

Více informací na: http://pandatron.cz/?inzertGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Úterý, 27. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,270   USD = 23,290
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007