. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Experimentální ověření dopadu provozu sítí LTE

Experimentální ověření dopadu provozu sítí LTE

Český telekomunikační úřad sděluje, že se rozhodl změnit termín experimentálního ověřování dopadu provozu sítí LTE v pásmu 800 MHz na příjem digitální televize. Experiment měl původně proběhnout ve dnech 17. září 2012 až 31. ledna 2013.

Cílem připravovaného experimentu je ověřit jak postupy při zjišťování konkrétních příčin případného rušení příjmu, tak postupy, které budou rušení lokalizovat.

Úřad rozhodnutí o odložení zahájení experimentu učinil s ohledem na aktuální průběh výběrového řízení (aukce) na volné kmitočty a v zájmu vyloučení jakékoliv možnosti zpochybnění či narušení jejího transparentního průběhu.

ČTÚ proto bude experimentální ověření dopadu provozu sítí LTE v pásmu 800 MHz na příjem digitální televize realizovat teprve po vyhodnocení výsledků aukce. Nový termín sdělí všem přihlášeným písemně a rovněž ho zveřejní na svých webových stránkách. Podmínky experimentu a jeho plánovaný rozsah se nemění.

Více informací na: http://www.ctu.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007