. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Záštitu nad Týdnem Facility managementu 2012 převzal předseda vlády ČR

Záštitu nad Týdnem Facility managementu 2012 převzal předseda vlády ČR

Záštitu nad již XII. ročníkem Týdne Facility managementu, který se uskuteční ve dnech 12. – 16. listopadu 2012 v Praze, opětovně převzal předseda vlády České republiky RNDr. Petr Nečas.

Představenstvo IFMA CZ obdrželo dokument obsahující potvrzení záštity předsedy vlády České republiky RNDr. Petra Nečase nad XII. ročníkem „Týdne Facility managementu“, který se uskuteční ve dnech 12. – 16. listopadu 2012 v Praze. Motto letošního ročníku je „Kde jsou hranice úspor?“. Osobní účast předsedy vlády ČR bude ještě upřesněna. Osobní podporu přislíbil i ministr pro místní rozvoj pan Ing. Kamil Jankovský.

Dále svou účast na mezinárodní konferenci konané dne 13. listopadu 2012 potvrdil Thomas Mitchel - Pass Chairman IFMA (USA), John Hanlon a David Chisholm – FM specialisté pro oblast veřejné správy (UK).

„Velice si vážíme opětovné osobní záštity předsedy vlády pana Petra Nečase. Získáváme tím jednoznačný signál, že i naše země se zařazuje do skupiny pokrokových společností, které si uvědomují význam tohoto oboru pro budoucnost. Vedle zdůraznění významu Facility managementu Evropským parlamentem, který náš obor zařadil mezi čtyři nejvýznamnější oblasti rozvoje příštích let, se tak záštita předsedy vlády ČR stává signálem pro váhavce, kteří stále ještě nechtějí nebo neumí zhodnotit přínosy Facility managementu pro své společnosti a ekonomiku ČR jako celek,“ řekl prezident IFMA CZ Ing. Ondřej Štrup.

Jako každoročně zahrnuje Týden Facility managementu exkurzi do zajímavého objektu v ČR, hlavní konferenci, společenský večer s vyhlášením cen FM AWARDS, workshop a doprovodné konference našich partnerů.

Exkurze do technického zázemí energeticky úsporné administrativní budovy Amazon Court se uskuteční dne 12. listopadu 2012. Vstup bude zajištěn pro přihlášené účastníky.

Mezinárodní konference IFMA CZ se uskuteční dne 13. listopadu 2012 nově v City Tower, Aureole, Praha 4 a po konferenci bude následovat společenský večer s vyhlášením FM AWARDS 2012, který se uskuteční v Kaiserštejnském paláci, Malostranské nám. 23, Praha 1.

Celodenní středeční workshop na téma "Zavedení efektivního FM krok za krokem" (vede FM Institute) proběhne dne 14. listopadu 2012 v City Tower, Aureole, Praha 4.

Doprovodné akce v následujících dnech (tj. 15. – 16. listopadu 2012) jsou rezervovány pro partnery. Program bude upřesněn.

Více informací o připravovaných akcích naleznete na www.ifma.cz.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PLA8 MODUL - Logický analyzátor pro USB
Logický analyzátor pro USB 2.0, klon Saleae, 8-bitová verze s 10 GS a integrovanou analýzou rozhraní.
Skladem od 825 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007