. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Grafický vývojový nástroj pro Audio DSP
6. prosince 2016 - 01:00 | Pandatron | Grafický vývojový nástroj pro Audio DSP   verze pro tisk

Grafický vývojový nástroj pro Audio DSP

Společnost Analog Devices představila grafické vývojové prostředí SigmaStudio, určené pro vývoj audio aplikací s digitálními signálovými procesory SHARC.

Na základě potřeb konstruktérů, využívajících digitálních signálových procesorů SigmaDSP, představila společnost Analog Devices SigmaStudio for SHARC tool. Jedná se o plně grafické, softwarové vývojové prostředí s podporou ladění v reálném čase, umožňující vývojářům grafický návrh a programování audio aplikace pro SHARC procesory. K dispozici jsou přitom rozsáhlé optimalizované knihovny s více než 100 předpřipravenými audio algoritmy. SigmaStudio pro SHARC podporuje blokový návrh a zpracování vzorků s podporou celé řady funkcí, jako je filtrace, směšování, dekódování a dynamické zpracování, stejně jako základní low-level DSP funkce a řídicí bloky s několika zvukovými kanály.

Nový nástroj tak vývojářům audio aplikací umožňuje společné zapojení obvyklých bloků pro zpracování zvuku ve schematickém uspořádání, zatímco integrovaný kompilátor zajišťuje automatické generování DSP kódu a „konfiguračních prvků“ pro snadné nastavení a vyladění všech parametrů v reálném čase, přímo na výrobním systému. SigmaStudio pro SHARC je dostatečně silným nástrojem, aby bylo možné uspokojit požadavky i náročných a zkušených vývojářů DSP systémů a zároveň aby i vývojáři s malou nebo dokonce žádnou zkušeností s psaním kódu pro DSP zvládly snadno implementovat kompletní návrh audio procesoru SHARC.

SigmaStudio for SHARC tool je k dispozici ke stažení zdarma, vyžadující pouze počítač s Windows, CrossCore Embedded Studio IDE, podporovaný SHARC EZ-Kit a samozřejmě příslušné USB kabely a napájecí adaptér.

Více informací na: http://www.analog.com/en/dsp-software/sh_sigst_00/sw.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007