. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Gigabitové ethernetové přepínače určené pro dražní aplikace

Gigabitové ethernetové přepínače určené pro dražní aplikace

Manažovatelné ethernetové PoE switche, plně vyhovující normě EN 50155, jsou určené do těžkých průmyslových podmínek a zejména pak pro dražní aplikace.

Společnost Westermo dále rozšířila svůj sortiment kompaktních manažovatelných přepínačů Viper. Představila nový dvanáctiportový switch určený pro gigabitové ethernetové sítě.

Ethernetové switche s napájením Power-over-Ethernet (PoE) usnadňují výstavbu komunikační infrastruktury s vyšší přenosovou rychlostí na palubě drážních vozidel. V současně době dochází k rozmachu používání multimediálního obsahu a přístupu k internetu přímo na palubách drážních vozidel. Proto jsou nová zařízení společnosti Westermo součástí inovativního konceptu IP Train společnosti Westermo, který předpokládá vytvoření kompletní řady ethernetových switchů a routerů určených pro výstavbu robustní síťové infrastruktury pro inteligentní vlaky.

Čtyři nové typy zařízení jsou určené pro běžný i gigabitový Ethernet, dané typy mají PoE porty a podporují komunikaci na vrstvě 3 (router). Viper 112-T3G má tři gigabitové ethernetové porty a devět portů pro běžný Ethernet. Viper 212-T3G má stejnou konfiguraci portů, a navíc podporuje funkci routing na vrstvě 3, které umožňují propojit dvě odlišné průmyslové sítě a celkově zlepšit propustnost sítě.

Viper 112-T3-P8 má tři gigabitové porty, jeden standardní ethernetový port a osm PoE portů, vyhovující normě IEEE 802.3at pro připojení metodou «plug and play». PoE umožňuje jedním vícežilovým kabelem vést data i napájení, což je vhodné zejména pro celé dohledové systémy a IP kamery. Viper 212-T3G-P8 má stejnou konfiguraci portů, navíc podporuje funkci routing na vrstvě 3. Na osmi PoE portech switchů Viper je k dispozici až 66 W. Vstup DC napětí je galvanicky oddělen od připojených zařízení. Distribuce napájení do jednotlivých portů je nastavitelná a porty jsou tak «vyladěny» na maximální efektivitu distribuce napájení.

Switche řady Viper, speciálně konstruované s ohledem na robustnost sítě a dlouhodobý provoz, překračují požadavky normy EN 50155 pro drážní aplikace. Switche dále splňují požadavky na EMC, mechanickou odolnost proti rázům a vibracím a mají rozšířený rozsah provozních teplot a vlhkosti. Přepínače Viper mají dlouhou střední dobu mezi poruchami (MTBF), a jsou proto výjimečně spolehlivé. Dlouhou životnost tyto switche předurčuje pro použití v těžkých průmyslových podmínkách a zéjména pak v železničním odvětví.

Kromě vysoké spolehlivosti mají přepínače unikátní funkce, které zjednodušují výstavbu, instalaci a údržbu průmyslových počítačových sítí. Operační systém WeOS, používaný v přepínačích Viper, zaručuje shodu s rozsáhlou sadou síťových standardů a umožňuje vytváření flexibilních sítí. Funkce v operačním systému jsou např. schopny detekovat všechny změny pozice vozů, změnu směru jízdy a přistavení nových vozů a přizpůsobit jim síť bez nutnosti manuální konfigurace. Pro zjednodušení instalace a údržby mají všechny přepínače a další zařízení instalovaná v daném typu vozu stejnou IP adresu. To zjednodušuje celkový přehled o IP adresách a standardizuje konfiguraci.

Odkazy & Download:
Westermo Teleindustri AB
INDUSTRIAL ETHERNETGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ110SR - RS232
Převodník TCP/IP <-> RS232 s konektory RJ45 i D-Sub
Skladem od 730 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007