. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové programovatelné oscilátory s dodací lhůtou 3 dny

Nové programovatelné oscilátory s dodací lhůtou 3 dny

Nové programovatelné oscilátory společnosti IQD nabízejí parametry jako u tradičních oscilátorů, výrobce však slibuje dodací lhůtu pouhé tři dny od obdržení objednávky.

Programovatelné oscilátory s krátkou dodací lhůtou mají zpravidla horší vlastnosti, než standardní oscilátory. Zejména pokud se týká parametrů jako je fázový šum a jitter. Nicméně, dva nový zástupci programovatelných oscilátorů společnosti IQD nabízejí tradiční parametry a navíc výrobce slibuje dodací lhůtu pouhé tři dny od obdržení objednávky.


Obr. 1: Nové programovatelné oscilátory s dodací lhůtou 3 dny

Oba programovatelné oscilátory - IQXP-20 s pevně programovatelnou frekvencí a IQXP-30 s napětím řízenou frekvencí, mají fázový Jitter menší než 0,4 ps RMS pro všechny dostupné typy. Obvody s výstupem typu HCMOS jsou určeny pro mimořádně široký frekvenční rozsah od 10 MHz do 1,5 GHz a kapacitou 15 pF. U oscilátorů s ještě vyšším nastavitelným rozsahem jsou pak k dispozici také výstupy typu LVPECL a LVDS.

Kromě standardní řady oscilátorů se stabilitu ±10 ppm a provozním teplotním rozsahem -40 až +85 °C, lze objednat také průmyslové typy, zaručující zvýšenou stabilitou, rozšířený teplotní rozsah, splňující specifické požadavky na zatížení a kombinace napájecího napětí a krystalu. Pro oba typy mají konstruktéři možnost volby napájecího napětí buď 2,5, nebo 3,3 V. Oba oscilátory jsou dodávány s hermeticky těsném, keramickém obalu s rozměry 5,0 × 3,2 mm a výškou pouhých 1,2 mm.


Obr. 2: Rozměry a rozmístění pinů u IQXP-30

Napětím řízené oscilátory IQXP-30 nabízejí ladění od pouhých ±50 ppm při nominálním řídicím napětím 1,65 V.

Široký frekvenční rozsah, nízký fázový jitter, krátké dodací lhůty a konkurenční ceny, jsou tou hlavní předností programovatelných oscilátorů, ideálních pro situace, kdy má konstruktér omezen čas vývoje a dodání prototypu, nebo potřebu rychle zajistit produkty z aplikací, jako jsou kupříkladu multimediální systémy, Gigabit Ethernet, telekomunikace, SCSI, SAS a SATA.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

IQD launches new series of fast make programmable oscillators with class leading phase jitter performance
IQXP-30 - IQD Frequency ProductsGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 16. 11. 2012 v 11:14 zaslal host
free shipping jerseys
I've been surfing on-line more than 3 hours these days, yet I by no means discovered any interesting article like yours. It? beautiful price enough for me. In my view, if all website owners and bloggers made just right content material as you probably did, the net might be much more useful than ever before.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB čtečka RFID
Modul pro čtení bezkontaktních identifikátorů RFID na frekvenci 125 kHz s USB výstupem.
Skladem od 790 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007