. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
MICRORISC Vás zve na světový veletrh Electronica 2012 v Mnichově

MICRORISC Vás zve na světový veletrh Electronica 2012 v Mnichově

MICRORISC s.r.o., jedna z předních technologických firem zaměřených na výzkum, vývoj, distribuci a export moderních elektronických komponent a modulů, v těchto dnech připravuje prezentaci na světovém veletrhu Electronica 2012 v Mnichově.

MICRORISC s.r.o., jedna z předních technologických firem zaměřených na výzkum, vývoj, distribuci a export moderních elektronických komponent a modulů, v těchto dnech připravuje prezentaci na světovém veletrhu Electronica 2012 v Mnichově. Představí zde mnoho nových produktů a inovací technologií IQRF, IQRF Smart House a IQVCP.

  • Nové 20mW transceiver moduly s bezdrátovou M-BUS podporou a transceivery specializované pro osvětlovací sítě.
  • Koncept DPA (Direct Peripheral Addressing) přinášející tvorbu Smart House aplikací bez programování. >> www.iqrfsmarthouse.org
  • IQRF Smart House Allianci provýrobce zařízení do inteligentních budov. Díky zabudovanému protokolu v bezdrátových transceiverech získáte možnost extrémně rychlého uvedení výrobků na trh.
  • Inteligentní panely pro vizuální kontrolu rozšiřující funkcionalitu elektronických zařízení, komunikující drátově i bezdrátově a zvyšující uživatelský komfort. >> www.iqvcp.org

IQRF - Kompletní technologie pro bezdrátové mesh sítě
Osvědčená technologie IQRF umožňuje obohatit jakýkoliv elektronický produkt o bezdrátovou komunikaci a tak významně rozšířit možnosti jeho využití.

Nízké náklady na vývoj, otevřený komunikační protokol, žádné licenční poplatky či nízká spotřeba, to jsou atributy, které dělají z IQRF ideální volbu pro inženýry a programátory, kteří chtějí efektivně a rychle vytvářet specializované bezdrátové aplikace. K tomu poslouží již zabudovaný IQRF operační systém s podporou mesh sítí umožňující mít aplikaci i řídící procesor plně pod kontrolou.

IQRF Smart House - Bezdrátová technologie pro automatizaci inteligentních budov
IQRF Smart House je technologie určená výrobcům elektronických systémů a zařízení, která jim poskytuje výhody implementace bezdrátové komunikace bez nutnosti programování. Tím se výrazně zkracuje uvedení nových produktů na trh a také rozšiřují možnosti využití těchto systémů a zařízení.

Výrobky využívající technologii jsou navzájem kompatibilní, což umožňuje výrobcům sdruženým v IQRF Smart House Alianci oslovit větší trh. To vše bez významných investic do výzkumu a vývoje. Výrobci se mohou soustředit na zdokonalování svých produktů, aby byli dlouhodobě konkurenceschopní, aniž by plýtvali drahocenným časem na vývoj jejich bezdrátového propojení.

IQVCP – Vizuální ovládací panely
Samostatné, vestavné, i na zakázku vyvíjené dotykové vizuální ovládací panely pomáhají výrobcům systémů domácí automatizace, spotřebičů a elektronických zařízení rozšířit jejich funkčnost a zvýšit komfort jejich uživatelského ovládání.

Inteligentní panely IQVCP snižují výrobní náklady díky záměně mechanických ovládacích prvků za vizuální dotykové ovládání. Stejné panely lze využít v různých zařízeních s různým ovládáním a umožnit jejich odlišný vzhled pouhou změnou firmware.

Připravené knihovny a příklady zdrojových kódů významně zrychlují vývoj elektronického produktu vylepšeného o inteligentní ovládání. Podpora standardních drátových i bezdrátových komunikačních rozhraní zjednodušuje i údržbu zařízení na dálku přímo u zákazníka, což především exportně orientovaným výrobcům šetří náklady na celý systém.

Vestavné IQRF moduly transceiverů umožňují IQVCP panelům propojit i řídit bezdrátové sítě, jako je IQRF Smart House.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
IQRF - Smarter wireless. Simply
IQVCP - simple way to smarter wireless solutionsGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 02. 11. 2012 v 13:44 zaslal host
Nemá někdo místo v autě?
Přidal bych se. Kontakt: gopfer@seznam.cz


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M10 QUECTEL
Čtyřpásmový GSM/GPRS modul M10 firmy QUECTEL, GPRS Class 12, TCP/IP
Termín nepotvrzen od 395 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007