. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Software pro vývoj CANopen FPGA na Windows 8
17. února 2014 - 8:05 | Pandatron | Software pro vývoj CANopen FPGA na Windows 8 | Komentářů: 0  

Software pro vývoj CANopen FPGA na Windows 8

Společnost IXXAT Automation představila novou verzi svého CANopen Master API rozhraní pro operační systém Windows 8, které podporuje nová aktivní rozhraní CAN-IB200/PCIe s FPGA.

CANopen master API společnosti IXXAT přináší osvědčené řešení pro rychlou a snadnou produkci PC CANopen řízení, protokolů o zkouškách i servisních aplikací pod systémem Microsoft Windows. Díky použití obvodů konfigurovatelných hradlových polí je možné zajistit souběžnou podporu až 12-CAN rozhraní, v závislosti na zvoleném hardwaru, a až 4 rozhraní CAN na jednu desku. V závislosti na podporovaném hardware lze rychlost jednotlivých kanálů konfigurovat pomocí software i na nízké frekvence.

Zejména v případě CAN-IB200/PCIe CANopen master API 6.1 lze dosáhnout zvýšené přesnosti spuštění synchronních protokolů.

Dále CANopen master API V6.1 obsahuje podporu nejnovější CiA specifikace CiA 301 (CANopen aplikační vrstva a komunikační profil) verze 4.2 a CiA 305 (CANopen Layer Setting Services (LSS) a protokoly) verze 2.2.

CANopen master API 6.1 je kromě nejnovějších Windows 8 podporován rovněž v 32- a 64-bitových systémech Windows XP, Windows Vista a Windows 7.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

New CANopen Master API V6.1
Physical layer analysis of CAN networksGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M66 QUECTEL
Quad-Band GSM/GPRS SMD modul s Bluetooth a rozměry 15,8 x 17,7 mm.
Skladem od 289 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007