. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Kompletní řešení pro dohledatelnost výroby
13. prosince 2012 - 9:00 | Pandatron | Kompletní řešení pro dohledatelnost výroby | Komentářů: 0  

Sledovat polotovary při výrobě je snadné – kompletní řešení pro dohledatelnost výroby

Dohledatelnost vytváří štíhlé výrobní procesy, zjednodušuje dodávky just-in-time, pomáhá splnit zákonná nařízení a zaručuje kvalitu výrobků.

Dohledatelnost (traceability) vytváří štíhlé výrobní procesy, zjednodušuje dodávky just-in-time, pomáhá splnit zákonná nařízení a zaručuje kvalitu výrobků. Společnost Balluff, odborník na snímače a dodavatel techniky RFID, se může ohlédnout na 25 let svých zkušeností v této oblasti a nabídnout široký sortiment řešení pro sledování výrobků. Sortiment byl nyní doplněn o novou techniku RFID určenou pro prostředí s vysokou teplotou, která je často vyžadována při výrobě polovodičů, v lakovacích linkách nebo v sušicích pecích v automobilovém průmyslu.

Společnost Balluff nabízí nejen ucelený sortiment volně kombinovatelných komponent pro LF, HF a UHF RFID, ale také množství stacionárních čteček čárových kódů, takže její zákazníci mohou realizovat systém pro dohledatelnost výrobků tak, aby byl přizpůsobený jejich požadavkům, ekonomicky výhodný a přitom na vysoké technické úrovni. Nosiče dat se připevňují přímo na sledovaný polotvar, jeho nosič nebo na zařízení a bezprostředně zaznamenávají každý krok výrobního postupu. To se děje za běhu výroby, takže data mohou být vyhodnocena v reálném čase nebo později – pro účely dohledatelnosti výroby dokonce i po několika letech.

Společnost Balluff nabízí systémy RFID řady BIS, v průmyslu osvědčená řešení pro extrémně náročná prostředí. Díky množství robustních nosičů dat a hlavic pro čtení a zápis s vysokým stupněm krytí mohou identifikační systémy Balluff splnit téměř jakékoliv požadavky, které se při použití v průmyslu vyskytují, ať je to při sledování toku materiálu, automatizované montáži, ve skladech nebo při kontrole kvality na pružných výrobních linkách.

Protože společnost Balluff již mnoho let spolupracuje s osvědčenými systémovými integrátory, uživatel vždy dostane individuální a ekonomicky výhodné řešení na vysoké úrovni, které perfektně splní jeho požadavky.

Zdroj: BalluffGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa 2J010 - 900/1800/2400MHz
Anténa 900/1800/2400MHz, 90° s konektorem SMA
Skladem od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007