. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
SMA je nejoblíbenější značka střídačů na světě

SMA je nejoblíbenější značka střídačů na světě

Podle průzkumu agentury IMS Research je společnost SMA Solar Technology AG (SMA) výrobcem nejoblíbenější značky střídačů na světě.

Podle průzkumu agentury IMS Research je společnost SMA Solar Technology AG (SMA) výrobcem nejoblíbenější značky střídačů na světě. Institut průzkumu trhu a podnikového poradenství v elektronickém průmyslu se dotazoval 400 odběratelů fotovoltaických střídačů, mimo jiné distributorů, instalačních techniků, systémových integrátorů a velkoobchodníků, jaké značky preferují.

Dotazovaní uvedli ve svých odpovědích celkem 74 různých značek, což je podstatně více než v průzkumu prováděném v minulém roce. SMA přitom získala téměř třetinu všech hlasů a obsadila tak první místo mezi preferovanými značkami v Německu, Itálii, ve Velké Británii a ve Spojených státech. Agentura IMS Research analyzuje výsledky průzkumu a důvody zákazníků, proč se rozhodli pro daného výrobce střídačů a jeho výrobky, v nedávno zveřejněné zprávě „PV Inverter Customer Survey – World – 2013“.

Studie ukazuje zejména význam záručních podmínek a servisu. Více než 90 % dotazovaných uvádí, že tyto parametry jsou pro většinu projektů důležité nebo dokonce rozhodující. Nejdůležitější výhodou, kterou může výrobce poskytnout, je co nejkratší reakční doba u servisních požadavků, následovaná dálkovou kontrolou a monitoringem. Také v kategorii „poskytovatel s nejatraktivnějšími záručními a servisními výkony“ obsadila firma SMA první místo s více než 35 % hlasů. „Pokud posuzujeme vysoce konkurenční fotovoltaický trh, jsou atraktivní záruční podmínky, servis a poprodejní služby stále důležitějšími faktory pro výrobce střídačů k posílení jejich značek a získání podílů na trhu,“ uvádí Sam Wilkinson, manažer agentury IMS Research.

Společnost SMA Solar Technology AG je světovým lídrem v oblasti fotovoltaických střídačů, jež jsou klíčovým prvkem každého FV systému. Skupina SMA dosáhla v roce 2011 obratu 1,7 miliardy eur. Společnost SMA má hlavní sídlo v Niestetalu u německého Kasselu a zastoupení v 21 zemích na šesti kontinentech. Celý koncern zaměstnává více než 5500 osob, plus další dočasné pracovníky, jejichž počet se mění podle sezónních potřeb. Široké portfolio produktů SMA zahrnuje kompatibilní střídače pro všechny typy panelů na trhu a pro FV systémy všech velikostí. Produktová škála zahrnuje FV střídače jak pro zapojení do distribuční sítě, tak pro ostrovní systémy. Společnost SMA tak dokáže nabídnout ideální řešení a střídače pro FV systémy všech velikostí a typů. Od roku 2008 je společnost SMA zapsána na Frankfurtské burze cenných papírů a zařazena do indexu TecDAX. Společnost SMA byla v uplynulých letech opakovaně oceněna za své vynikající úspěchy v roli zaměstnavatele a v celoněmecké soutěži „Great Place to Work®“ pro rok 2011 i 2012 obsadila první místo.

SMA Central & Eastern Europe s.r.o. je dceřinou společností německé SMA Solar Technology AG. Na český a slovenský trh vstoupila v roce 2009 pod názvem SMA Czech Republic s.r.o., v roce 2011 se přejmenovala na SMA Central & Eastern Europe a zastřešuje nyní také bulharský, rumunský, maďarský a polský trh. Kromě obchodního zastoupení je pro zákazníky z regionu střední a východní Evropy k dispozici také tým spolupracovníků zajišťujících technické, marketingové, servisní a poradenské služby.

Zdroj: SMA Voted Number One PV Inverter Brand in Survey of Global Customer BaseGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TX-SAW 433MHz
Vysílač AM 433.92MHz, SAW, max. 15dBm, +5V
od 113 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007