. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Miniaturní SMD antény 2J dokáží pokrýt více pásem

Miniaturní SMD antény 2J dokáží pokrýt více pásem

GSM, DCS, PCS, UMTS, 434/868 MHz, GPS, TETRA a mnohé jiné signály nejsou problémem pro malé keramické antény od společnosti 2J.

Mezi výrobky společnosti 2J, které naleznete v naší stálé skladové nabídce, jsme nedávno zařadili miniaturní keramické SMD antény, umožňující vytvořit miniaturní zapouzdřená zařízení bez jakýchkoliv externích antén, konektorů, kabelů...

Základní vlastnosti a výhody:

  • Keramické SMD antény pro vícero pásem
  • Miniaturní rozměry
  • Jednoduchá montáž
  • Hotové řešení, nevyžadující externí anténu, konektory,...

2JE03 - 5 pásmová SMD anténa, určená pro pásma GSM850, GSM900, DCS, PCS a UMTS (1710-2170 MHz). S rozměry pouhých 24x5,5x4,4mm představuje miniaturní řešení pro široké spektrum aplikací.

2JE05 - extrémně malá (9x3x1, 2mm) SMD anténa, určená pro volná pásma 434 MHz, 868 MHz a 915 MHz. Anténa se dá jednoduše přizpůsobit pro dané frekvenční pásmo pomocí několika pasivních LC komponent (přizpůsobovací člen). Anténa se vyznačuje poměrně velmi dobrým činitelem stojatých vln (VSWR) max 2,0:1 v celém rozsahu.

Detailní parametry těchto antén najdete v datasheetech 2JE03 a 2JE05. Ucelený přehled Vám poskytne katalog 2J, jakož i katalog vnitřních (embedded) antén. Na objednávku Vám můžeme zajistit jakoukoli jinou anténu z portfolia 2J.

Proč antény od 2J
Společnost 2J je spolehlivý výrobce různých antén pro telekomunikační účely, přenos hlasu a dat a příjem signálů ze satelitů (GPS). 2J s vlastním vývojem, výrobou a testovacími kapacitami včetně bezodrazové komory 4x4x8 m, vyrábí velké množství různých antén, z nichž mnohé jsou zákaznickými výrobky, vyladěny přesně podle potřeb zákazníka. Mezi zákazníky 2J patří firmy jako např. Audi, Porsche, T-Mobile, ... Vlastní kapacity pro vstřikování plastů umožňují 2J zapouzdření antén do prakticky libovolného tvaru, dle požadavků dané aplikace a současně dosažení krytí např. IP67.

Související produkty:
Tyto antény jsou vhodné např. k modulům GSM/GPRS, modulům GPS a komunikačním modulům 434/868 MHz.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Miniaturní SMD antény 2J dokáží pokrýt více pásem
Katalog 2J
Katalog vnitřních (embedded) anténGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Nano SocketLAN
Miniaturní modul Nano SocketLAN určený ke snadnému připojení jakékoli aplikace do sítě 10/100BaseT Ethernet LAN.
Skladem od 887 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007