. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Technologie IQRF Smart House získala čestné uznání Zlatý Amper 2013

Technologie IQRF Smart House získala čestné uznání Zlatý Amper 2013

V rámci mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace Amper 2013 byla tradičně udílena ocenění ZLATÝ AMPER. Čestné uznání odborné komise získala také technologie IQRF Smart House, která významně usnadňuje užití bezdrátové komunikace koncovým uživatelům v automatizaci budov a domácností.

IQRF Smart House je technologie určená výrobcům elektrických zařízení a systémovým integrátorům. Technologie umožňuje rozšíření stávajících produktů o bezdrátovou komunikaci a jejich propojení do větších systémů inteligentních domů. Hlavní výhodou je rychlá a snadná implementace bezdrátové komunikace do jakéhokoliv zařízení, bez nutnosti programování a bez znalosti RF. Díky tomu se mohou výrobci soustředit na své know-how, bez náročného vývoje bezdrátového řešení. Pro inspiraci zákazníků byly vytvořeny aplikační příklady základních prvků domácí automatizace včetně kompletní výrobní dokumentace. Navíc je připraveno také několik zajímavých prvků pro automatizaci budov. Podrobné informace o technologii jsou k dispozici na adrese http://iqrfsmarthouse.org. Do soutěže bylo přihlášeno 34 exponátů. O vítězích rozhodla 11-ti členná odborná komise složená z odborníků z ČVUT – FEL, VUT – FEKT Brno, ZČU – FEL Plzeň, VŠB - TU – FEL Ostrava, SAV AV Bratislava a EZÚ Praha.

MICRORISC tímto děkuje všem zákazníkům, kteří navštívili její stánek na veletrhu Amper 2013. Představeny zde byly novinky vlastních technologií IQRF (kompletní technologie pro bezdrátové řízení), IQRF Smart House (bezdrátová technologie pro automatizaci inteligentních budov) a dotykové ovládací panely IQVCP.

Více informací na: http://www.iqrfsmarthouse.orgGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007