. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Měřicí karta MF634
10. března 2014 - 0:28 | Pandatron | Měřicí karta MF634 | Komentářů: 0  

Měřicí karta MF634

HUMUSOFT s.r.o. uvádí na trh novou multifunkční měřicí kartu MF634 pro sběrnici PCI Express.

Rychlé řídicí aplikace na bázi PC vyžadují často speciální I/O karty pro propojení s reálným světem. Narozdíl od běžných měřicích aplikací jsou zde kladeny větší nároky na sortiment a funkce vstupů a výstupů. Kromě běžných analogových kanálů a digitálních portů aplikace mnohdy vyžadují připojení inkrementálních snímačů polohy, ovládání akčních členů, jedno nebo i vícefázovou pulzně-šířkovou modulací, čítání pulzů a další funkce. HUMUSOFT s.r.o. připravil na letošní jaro novinku v podobě měřicí karty MF634 pro sběrnici PCI Express, která splňuje po všech stránkách uvedené požadavky.

Multifunkční karta MF634 vychází z oblíbených karet MF624 a AD622 a obsahuje kompletní sadu periferií pro běžné měřicí a řídicí aplikace. Karta svou funkčností pokryje požadavky většiny aplikací a není třeba ji doplňovat o další specializované periferie. MF634 má 32 bitovou vnitřní architekturu pro zajištění maximální propustnosti. Analogová část obsahuje 8 14-bitových A/D převodníků se současným vzorkováním všech kanálů a 8 14-bitových D/A převodníků se synchronní aktualizací výstupů. Digitální část nabízí 4 kanály vstupů inkrementálních snímačů a 4 čítače/časovače pro měření frekvence, čítání impulzů, generování PWM a podobné aplikace.


Obr. 1: HUMUSOFT s.r.o. uvádí na trh novou multifunkční měřicí kartu MF634 pro sběrnici PCI Express

Čítače mají rozlišení 32 bitů a pracují s frekvencemi až 50 MHz. Kromě toho jsou k dispozici i běžné digitální porty. Architektura umožňuje rychlý sekvenční i náhodný přístup k periferiím a vysokou datovou propustnost díky možnosti paralelního čtení/zápisu analogových kanálů. Ke kartě se dodávají ovladače pro Microsoft Windows a knihovna pro vývoj aplikací v C a v prostředí MATLAB. Dostupná je i kompletní dokumentace na úrovni popisu řídicích registrů pro vývoj SW na platformy které nejsou přímo podporované.

HUMUSOFT s.r.o. je česká soukromá obchodní společnost založená v roce 1990. V současnosti má 20 stálých zaměstnanců a proměnný počet externích spolupracovníků pro řešení konkrétních úkolů. Od svého vzniku dělí společnost své síly rovným dílem mezi výrobu, prodej a servis přístrojového a programového vybavení. Mezi oblasti zájmu společnosti patří řídicí technika, informační technologie, vědeckotechnický software, simulace technologických i ekonomických procesů. Hlavním cílem společnosti je poskytovat zákazníkům komplexní služby. To znamená nejen prodej, ale především uživatelský servis na nejvyšší úrovni, nestandardní služby dle přání zákazníka a maximální rychlost a korektnost ve vyřizování požadavků zákazníků. Mezi nejdůležitější vývojové aktivity firmy patří software Simulink 3D Animation a Real-Time Windows Target pro MATLAB a Simulink, výroba měřicích a řídicích karet pro PC a dále výroba elektromechanických hi-tech výukových modelů. Společnost HUMUSOFT dále vyvíjí, kompletuje a dodává vysoce výkonné pracovní stanice HeavyHorse navržené pro optimální výkon při náročných numerických výpočtech.

HUMUSOFT s.r.o. je výhradním zástupcem firmy MathWorks pro Českou republiku a Slovensko. Firma MathWorks byla založena v roce 1984, zaměstnává více než 2700 lidí na celém světě. Sídlo má v Naticku, stát Massachusetts, USA. Pro další informace prosím navštivte www.mathworks.com.

HUMUSOFT s.r.o. dále v ČR a SR zastupuje firmy COMSOL (COMSOL Multiphysics - nástroj pro modelování a simulace multifyzikálních procesů) a dSPACE (vývojové systémy pro řízení a simulaci v reálném čase).

Odkazy & Download:
Domovská stránka Humusoft
Návrh digitálních filtrů pro úpravu signálů a analýza obrazu
Měřicí karta MF634GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa 2J010 - 900/1800/2400MHz
Anténa 900/1800/2400MHz, 90° s konektorem SMA
Skladem od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007