. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IQRF Alliance přináší bezdrátové sítě bez programování

IQRF Alliance přináší bezdrátové sítě bez programování

Po deseti letech vývoje a úspěšných aplikací bezdrátové komunikační technologie IQRF spustila česká elektrotechnická firma MICRORISC nadnárodní projekt IQRF Alliance.

Po deseti letech vývoje a úspěšných aplikací bezdrátové komunikační technologie IQRF spustila česká elektrotechnická firma MICRORISC nadnárodní projekt IQRF Alliance. Výrobcům elektroniky, systémovým integrátorům a servisním společnostem se tak poprvé otevírá možnost integrovat bezdrátové MESH sítě do svých produktů a systémů bez nutnosti jakéhokoliv programování.

IQRF Alliance se zaměřuje na rychlou a efektivní integraci bezdrátové komunikace v segmentech automatizace budov, řízení světel a mnoha dalších. Vstupem do Alliance získá každá společnost přístup k unikátní a patentované platformě DPA (Direct Peripheral Access) a hardwarovým profilům. Jednoduché zapojení miniaturního bezdrátového modulu s univerzální DPA aplikací rozšíří existující či právě vyvíjený produkt o schopnost komunikovat v bezdrátové síti, přijímat a vysílat pokyny a data. DPA navíc zabezpečí kompletní kompatibilitu všech produktů využívajících tento protokol. Nový plně kompatibilní bezdrátový produkt tak může být uveden na trh během několika týdnů.

Členové IQRF Alliance snadno a rychle inovují svá zařízení o bezdrátovou konektivitu, začleňují plnohodnotné MESH síťování do svých systémů, využívají portfolio plně kompatibilních produktů ostatních členů Alliance a díky tomu rozšiřují svůj trh a zvyšují své tržby. Všechny výhody členství jsou k dispozici již nyní na www.iqrf.org/alliance, a to bez licenčních poplatků.

  • Bezdrátové sítě bez programování
  • Snadná integrace bezdrátové konektivity do jakéhokoliv produktu
  • Krátký čas uvedení nových výrobků na trh
  • Plně kompatibilní bezdrátové produkty
  • Spolehlivé a plnohodnotné MESH sítě
  • Žádné licenční poplatky

IQRF Alliance současně uvádí na trh:

DPA
DPA (Direct Peripheral Access) je platforma založená na IQRF technologii, která umožňuje extrémně snadnou a rychlou integraci plnohodnotného mesh síťování do jakéhokoliv produktu. Současně zajišťuje plnou kompatibilitu různých produktů od různých výrobců.

IQRF OS 3.04
Operační systém IQRF OS 3.04 podporuje protokol DPA, ale také významně zefektivňuje proces využívání prvků v sítích. Zajišťuje například funkce:
RFPGM – spolehlivé bezdrátové programování a konfigurace transceiverů, což je klíčové pro efektivní výrobu,
dálkové připojování k síti – připojování jednotlivých prvků k síti bez nutnosti být na přímý dosah síťovému koordinátoru, což je zásadní pro efektivní instalaci a obsluhu.

IQRF IDE 4.13
Nová verze vývojového prostředí IQRF rozšířená o vizualizaci sítí a plnou podporu DPA.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
IQRF - Smarter wireless. Simply
IQVCP - simple way to smarter wireless solutionsGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PXC72 - Vývojový modul pro XC9572XL
Malý vývojový modul pro CPLD XC9572XL společnosti Xilinx. Na modulu je umístěn i regulátor, generátor hodin, tlačítko a čtyři LED.
Skladem od 398 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007