. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
V Praze roste největší vývojářské centrum Skype v Evropě

V Praze roste největší vývojářské centrum Skype v Evropě

Pražská pobočka Skype i nadále nabírá nové zaměstnance z řad vysoce kvalifikovaných softwarových vývojářů.

Pražská pobočka Skype pokračuje ve své expanzi. Již více jak 18 měsíců probíhá rozsáhlá náborová kampaň, prostřednictvím které hledá Skype v České republice vysoce kvalifikované softwarové vývojáře. Nové posily do svého týmu má v plánu přijímat minimálně do konce tohoto roku, kdy bude Skype zaměstnávat zhruba 200 zaměstnanců. „Původně jsme počítali se střídmějším růstem našeho týmu, nicméně s ohledem na celosvětový růst Skypu a množství nových projektů, které souvisejí nejen s integrací Skypu do Windows, jsme se rozhodli pro širší expanzi v oblasti lidských zdrojů. Proto i v následujících měsících nebudeme polevovat ze své snahy v hledání nových odborníků z řad softwarových vývojářů,“ říká Tomáš Vocetka, ředitel Skype Česká republika.

Ze zhruba 50 zaměstnanců Skype v roce 2012 se jejich počet k dnešnímu dni zvýšil na více než 170. Jde tedy o více než trojnásobný růst. Většinu nových posil tvoří velmi zkušení vývojoví inženýři. To činí ze Skype jednoho z nejrychleji rostoucích zaměstnavatelů v České republice ve svém oboru. V rámci Skype je pražská pobočka největší v Evropě, pokud jde o množství zaměstnanců pracujících na vývoji softwaru.

„Všem našim zaměstnancům nabízíme jedinečnou příležitost pracovat na produktech, které mají globální význam, jelikož jsou určeny uživatelům po celém světě. Členové našeho týmu se například přímo podíleli na tvorbě Skype pro Windows 8 i pro novou verzi Windows 8.1, kterou právě uvádíme na trh. V Praze jsme pracovali také na propojiení Skype s emailovou službou Outlook.com,“ říká Tomáš Vocetka.

Vzhledem k enormnímu nárůstu zaměstnanců rozšiříl Skype své pražské kanceláře. Pražská pobočka je výjimečná také svým národnostním složením. „Vybíráme si skutečně ty nejlepší, bez ohledu na národnost či státní příslušnost. I když je mezi našimi zaměstnanci většina českých odborníků, máme u nás velmi výrazné zastoupení ze zahraničí. Zaměstnáváme celkem 22 různých národností,“ doplňuje Tomáš Vocetka.

Skype své nové zaměstnance láká především na jedinečnou příležitost profesního růstu při práci s těmi nejmodernějšími komunikačními technologiemi. Kromě toho je však motivuje také nadstandardními platovými podmínkami a benefity. Důraz přitom klade rovněž na unikátní firemní kulturu, která si zanechala mnohé ze své původní start-upové formy.

Od svých zaměstnanců naopak Skype očekává vysoké pracovní nasazení, bohaté zkušenosti v oboru, smysl pro inovace, ochotu cestovat a pochopitelně dobrou znalost anglického jazyka.

Kompletní seznam nabízených pracovních míst je k dispozici www.jobs.skype.com. Prostřednictvím této stránky se mohou všichni uchazeči také přihlásit do výběrového řízení.

Zdroj: www.skype.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232C - převodník USB-UART, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 190 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007