. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Univerzální elektronkový předzesilovač 4S
18. prosince 2013 - 4:34 | Pandatron | Univerzální elektronkový předzesilovač 4S   verze pro tisk

Univerzální elektronkový předzesilovač 4S

Základem následujícího elektronkového předzesilovače bylo schéma Super jednoduchého jednostupňové elektronkového předzesilovače, které se objevilo na stránkách diskusního fóra. Jeden ze členů fóra (viz Marka 4S Universal Valve předzesilovače) navrhl konstrukci velice jednoduchého jednostupňové předzesilovač („4S“ = Super Simple Single Stage) a tím také rozpoutal vášnivou diskuzi o vlastnostech různých elektronek, jejich zesílení, šumu, atd. Výsledkem všeho bylo několik navzájem si podobných návrhů s různými duálními elektronkami (obvykle triodami).

Nakonec diskuze došla až k elektronkám řady 12AU7 až 12AX7.

Mou snahou však bylo navrhnout pouze jediné a univerzální řešení elektronkového předzesilovače, který by pracoval dobře s celou řadou různých elektronek.
Tím také vznikla konstrukce Univerzálního elektronkového předzesilovače 4S.

Více informací na: http://diyaudioprojects.com/Tubes/Universal-Tube-Preamplifier/GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007