. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Transfer Multisort Elektronik v nové verzi Altium Designer 14

Transfer Multisort Elektronik v nové verzi Altium Designer 14

TME navázalo spolupráci s Altium Ltd., výrobcem programu Altium Designer, který usnadňuje návrh elektronických výrobků díky přístupu do databáze dodavatelů elektronických součástek.

Uživatelé programu získali díky tomu, že byla firma Transfer Multisort Elektronik zařazena do databáze dodavatelů Altium Designer, bezprostřední přístup k informacím o komponentách z nabídky TME, jejich parametrech, odkazům na dokumentaci, aktuálním cenám a skladovým zásobám již v návrhovém prostředí.

Nezbytné informace týkající se zvolených komponent nebo výrobních řad lze stáhnout jak na úrovni knihovny, tak i v průběhu návrhu nebo generování dokončeného projektu, což výrazně usnadňuje proces návrhu. Díky tomu je možné odhadnout náklady projektu na základě dat zpracovávaných v reálném čase, naplánovat výrobní proces na základě dostupnosti výrobků a plánované dodací lhůty.

O firmě Transfer Multisort Elektronik s.r.o.
Transfer Multisort Elektronik, která působí od roku 1990, je v současnosti jedním z největších evropských dodavatelů elektronických a elektrotechnických součástek, dílenského vybavení a průmyslové automatizace. Firma zaměstnává téměř 300 pracovníků v centrále v Polsku a dceřiných společnostech v dalších zemích. TME nabízí více než 115 000 elektronických součástek známých světových výrobců, které distribuuje do 96 zemí světa.

Odkazy & Download:
ABM Space Education Sp. z o.o.
Vzhůru na Mars! Reaktivace
GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
MRF24J40MA
MRF24J40MA je certifikovaný 2,4 GHz IEEE 802.15.4 bezdrátový modul transceiveru.
od 345 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007