. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Indukční snímače pro extrémní úlohy
30. ledna 2014 - 5:57 | Pandatron | Indukční snímače pro extrémní úlohy   verze pro tisk

Indukční snímače pro extrémní úlohy

Indukční snímače jsou vhodnou alternativou elektromechanických koncových spínačů i magnetických spínačů. Obchodní divize Extreme společnosti Steute dává výrobcům strojů a zařízení k dispozici nabídku robustních indukčních snímačů vhodných pro použití v nepříznivém prostředí.

Naše třívodičové DC snímače mají polovodičový výstup PNP (kontakt NO). Spínají velmi spolehlivě, téměř nezávisle na okolních podmínkách. Díky vysokému spínacímu intervalu jsou vhodné pro univerzální použití. Stav sepnutí indikují LED.

Pouzdra snímačů mají velikosti M8, M12 nebo M30 a jsou zhotovena z korozivzdorné oceli nebo poniklované mosazi. Zákazníci si mohou vybrat mezi verzí s konektorem nebo s kabelem a mezi verzemi s krytím IP67 a IP68.

Snímače jsou dostupné ve variantách zvláště přizpůsobených pro užití v extrémním prostředí, např. pro velmi nízké teploty (až –40 °C) nebo velmi vysoké teploty (do +120 °C). K dispozici je také dvouvodičová varianta s výstupy NAMUR, určená do zón Ex 0 nebo 20. Pro integraci snímačů do řídicích systémů strojů a zařízení jsou k dispozici jiskrově bezpečné zesilovače s certifikáty např. ATEX a IECEx.

Více informací na: http://www.rem-technik.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Neděle, 25. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007