. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
ČEZ spolu s Ringierem nabídne levnou elektřinu Slovákům

ČEZ spolu s Ringierem nabídne levnou elektřinu Slovákům

Od 15. února bude nejčtenější deník Nový Čas nabízet slovenským domácnostem levnější elektřinu. Výhodná nabídka Nový Čas Energie je bez vázanosti a se speciálními finančními bonusy.

Nový Čas Energie zákazníkům garantuje vždy nižší cenu elektřiny oproti tradičním dodavatelům a bez nutnosti uvázat se na dobu určitou. Každý nový odběratel navíc získá finanční bonus.

„Těší nás, že ve spojení s vydavatelstvím Ringier můžeme na slovenský trh uvést tak výhodnou nabídku,“ komentuje společný projekt Alan Svoboda, ředitel divize obchod ČEZ. Na Slovensku je ČEZ největším alternativním dodavatelem elektřiny a tituly Ringieru zde přesahují čtenost přes 1,5 milionu denně.

Více informací o produktu Nový Čas Energie naleznete na webových stránkách www.ncenergie.sk. Výhodnou nabídku je možné si objednat emailem na adrese info@ncenergie.sk nebo telefonicky na čísle +421 0850 777 555.

Více informací na: http://www.cez.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007