. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Pozvánka na odborné semináře časopisu DPS Elektronika od A do Z

Pozvánka na odborné semináře časopisu DPS Elektronika od A do Z

Rádi bychom Vás jménem časopisu DPS a partnerů pozvali do Brna na odborné semináře, které jsou doprovodným programem veletrhu AMPER 2014.

Rádi bychom Vás jménem časopisu DPS a partnerů pozvali do Brna na odborné semináře, které jsou doprovodným programem veletrhu AMPER 2014. Přijďte si poslechnout zajímavé prezentace, setkat se a vyměnit si názory se svými kolegy a klienty.

Elektronické součástky a aplikace @ AMPER 2014
Pavilon P, sál P4 c,d, dne 19. 3., od 9-13.00 hodin

Témata přednášek: Technická podpora univerzity – cesta k inovaci součástek a obvodů v průmyslu. Novinky Analog Devices pro analogovou i digitální techniku. Bezdrátová komunikace v praxi (NFC, RFID, BLE). SPC56 32-bit mikrokontroléry s technologií Power Architecture. Novinky v portfoliu HT-Eurep nejen od firem Silicon Laboratories a Maxim. Použití pájitelných procesorových modulů SQM4 ve vývojářské praxi.

Cílem tohoto každoročního odborného semináře je seznámení se zajímavými novinkami z oboru elektronických součástek. Seminář je zaměřen hlavně pro potřeby vývojových pracovníků a tak se kromě základních vlastností probírají i jejich zapojení a praktické možnosti uplatnění. V záběru semináře jsou zejména součástky pro analogovou i digitální techniku, bezdrátovou komunikaci, mikrokontroléry, ale i další typy.

Více informací na: http://www.dps-az.cz/cs/amper-2014-soucastky

DPS a vše kolem nich @ AMPER 2014
Pavilon P, sál P4, dne 20. 3., od 9-13.00 hodin

Témata přednášek: Přehled pravidel pro návrh DPS. Výhody front-end signal integrity analýzy. UHF RFID v elektronice – mnohem více, než jenom sledovatelnost desky. Nejmodernější trendy ve výrobě složitých desek plošných spojů. Využití 3D tisku pro vývoj a modelaci elektronických zařízení.

Cílem tohoto každoročního semináře je informovat techniky a inženýry z oboru vývoje a výroby elektroniky o nových trendech a možnostech v jejich oboru. Prezentace jsou zaměřeny na návrh desek plošných spojů, zajištění desky proti nedovolenému kopírování a umožnění její sledovatelnosti, nové možnosti výroby složitých desek plošných spojů a využití 3D tisku při vývoji elektronických zařízení. Dvě přednášky od zahraničních firem (Mentor Graphics a Murata Europe) budou simultánně tlumočeny.

Více informací na: http://www.dps-az.cz/cs/amper-2014-dps

Pořadatel seminářů:
Časopis DPS Elektronika od A do Z svým zaměřením pokrývá celé spektrum oboru elektroniky. Na svých stránkách se pravidelně věnuje aktuálním trendům ve vývoji elektroniky, novinkám v technologických postupech, výrobních zařízeních a materiálech. Přináší také informace o nových elektronických součástkách a zajímavých možnostech jejich použití, pravidelně se věnuje měřicí a testovací technice, stejně jako softwarovým nástrojům pro vývoj a výrobu elektronických zařízení, výrobě a osazování DPS. V neposlední řadě přináší i ekonomické informace či pravidelně aktualizovaný kalendář odborných akcí pořádaných v České republice i v zahraničí. Časopis je dvouměsíčník a vychází jak v tištěné, tak elektronickém podobě.

Více informací na: http://www.dps-az.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232S - převodník USB-RS232, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB/RS232 Full pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 240 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007