. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Zvukové procesory poskytují čistý zvuk v hlučném prostředí

Zvukové procesory poskytují čistý zvuk v hlučném prostředí

Audiovizuální konference a automatické rozpoznávání řeči jsou náročné aplikace pro zvukové procesory.

Audiovizuální konference a automatické rozpoznávání řeči jsou náročné aplikace pro zvukové procesory. Zvukové procesory CS48LV12/13 od společnosti Cirrus Logic poskytují SoundClead technologii pro chytré telefony, tablety a další nositelné zařízení poskytující vylepšené rozpoznávaní hlasu a potlačení šumu. Technologie potlačení šumu SoundClear je optimalizována pro ASR (automatic speech recognition). Obvod CS48LV12 je cenově dostupné řešení s pevnou vlastností, zatímco CS48LV13 je přizpůsobitelný obvod a obsahuje technologii rozšířeného ASR. Může pracovat s dvěma mikrofony pro potlačení šumu. Jeho technologie nelineárního potlačení zbytkového dozvuku je navržena pro práci s obousměrnou podporou pro aplikace bezdozvukového hlasitého poslechu.


Obr. 1: Zvukové procesory poskytují čistý zvuk v hlučném prostředí

SoudClear poskytuje potlačení šumu, automatické regulace hlasitosti a automatického ovládání úrovně. Je zde také možnost nastavit množství šumu v pozadí, tichá pozadí není příliš vhodné pro hlasovou komunikaci. Disponuje také dynamickým FlexEQ equalizérem. CS48LV13 podporuje i algoritmy od třetích stran například pro přehrávání Dolby a DTS.

Systém je realizován použitím úsporného 32bitového DSP. Jádro pracuje od 1V do 1,2V zatímco I/O pracuje na 1,8V až 3,3V. Obvody jsou podporovány SoundClear RAPID2 vývojovým kitem. RAPID2 umožňuje měnit parametry v reálném čase.

Celý článek je možné stáhnout ve formátu PDF

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

CS48LV12/13 - Ultra Low Power Voice Processors Featuring SoundClear® Technology
CS48LV12/13 Product Bulletin
CS48LV12/13 Product Data SheetGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Bluetooth modul BTM-112
BTM-112 je snadno dostupný Bluetooth modul výrobce Rayson.
Skladem od 208 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007