. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
TME distributorem firmy Thermaltronics
17. července 2014 - 1:11 | Pandatron | TME distributorem firmy Thermaltronics   verze pro tisk

TME distributorem firmy Thermaltronics

Firma THERMALTRONICS se specializuje na výrobu pájecích stanic založených na technologii CHT (Curie Heat Technology). Na rozdíl od většiny páječek, které využívají odporové topné tělísko, probíhá u stanic THERMALTRONICS proces vyvíjení tepla přímo v koncovce pájecího hrotu díky využití vysokofrekvenčního proudu a povrchového jevu. Takové řešení zaručuje výbornou přesnost teploty v řádu ±1,1 °C a okamžitou reakci páječky na proměnlivou spotřebu tepla, která vzniká při procesu pájení.

Produkty firmy THERMALTRONICS dostupné v nabídce TME jsou plně kompatibilní se zařízeními firmy Metcal. Velký výběr hrotů různých typů a rozměrů zajišťuje univerzalitu a možnost volby hrotu pro konkrétní úlohu.

Všechny stanice THERMALTRONICS jsou provedeny ve verzi ESD, mohou pracovat s olovnatou i bezolovnatou pájkou, mají navíc funkci Stand-by, která snižuje opotřebení pájecích hrotů.

Díky vysoké kvalitě a preciznosti provedení nacházejí systémy THERMALTRONICS s úspěchem uplatnění na výrobních linkách, v laboratořích a v servisech.

Prohlédněte si nabídku THERMALTRONICS.

Více informací na: http://www.tme.eu/cz/pages/News:tme-distributorem-firmy-thermaltronics.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007