. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
TE Connectivity může být i ve Vašem zařízení
24. července 2014 - 8:48 | Pandatron | TE Connectivity může být i ve Vašem zařízení | Komentářů: 0  

TE Connectivity může být i ve Vašem zařízení

Jako oficiální distributor Vám můžeme zajistit prakticky jakýkoli výrobek z portfolia TE Connectivity - světového výrobce konektorů.

Pokud vzpomínáme "výrobce konektorů" musíme dodat, že společnost TE Connectivity se zabývá vývojem a výrobou konektorů, ale i mnoha jiných komponentů pro přenos energie, dat a signálů. Pokud jsou Vám známa jména jako AMP, Tyco, Schrack, Axicom, Raychem a mnohá další, pak asi víte, že jsou to všechno značky společnosti TE Connectivity. 90 000 zaměstnanců v 50 zemích jsou také úctyhodná čísla.

Výrobky TE Connectivity se uplatňují především všude tam, kde chceme mít jistotu dlouhodobé dostupnosti a vynikající kvality za přijatelnou cenu. Není divu, že z těchto i dalších důvodů najdeme komponenty TE Connectivity u většiny světových výrobců ve všech oblastech průmyslu. Doslova obrovské portfolio TE Connectivity zaručuje, že v něm téměř jistě najdete komponent, vhodný pro Vaši aplikaci.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Špičkový výrobce s obrovským portfoliem
  • Konektory, kabelové svazky a jiné komponenty pro přenos energie, dat a signálů
  • Jistota dlouhodobé dostupnosti
  • Vysoká kvalita za přijatelnou cenu

Snad jedinou "nevýhodou" extrémně širokého výrobního programu TE Connectivity je, že přímo v našem skladu najdete jen velmi malou část dostupných komponentů. To však není překážkou v úspěšném dodání, jediné co potřebujeme je - abyste nám dali vědět Váš požadavek. Obyčejně Vám budeme schopni dodat daný komponent v krátkém termínu a navíc - častokrát takový komponent zařadíme mezi standardní skladový sortiment, čímž získáte záruku prakticky okamžité dostupnosti z našeho skladu.

V případě zájmu o jakékoliv produkty z portfolia TE Connectivity prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

TE Connectivity může být i ve Vašem zařízení
Produkty společnosti TE ConnectivityGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Aktivní GPS anténa 2JM011
Aktivní anténa GPS zajišťuje kvalitní a čistý signál i za zhoršených podmínek.
od 172 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007