. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Moduly a mikropohony pro stavbu robotů v nabídce TME

Moduly a mikropohony pro stavbu robotů v nabídce TME

Výrobky firmy Pololu, výrobce elektronických modulů a mechanických dílů pro roboty, nyní dostupné v Transfer Multisort Elektronik!

Výrobky firmy Pololu, výrobce elektronických modulů a mechanických dílů pro roboty, nyní dostupné v Transfer Multisort Elektronik!

TME doplnilo do své nabídky výrobky firmy Pololu, která se specializuje na univerzální elektronické moduly a mechanické díly používané mj. pro stavbu jednoduchých robotů.

Díky velké univerzalitě a pečlivému provedení nacházejí výrobky Pololu uplatnění v mnohých elektronických zařízeních, nejen v robotech. Celou nabídku Pololu můžete nalézt v nové kategorii sortimentu v TME: Robotika

O firmě Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik, které působí od roku 1990, je v současnosti jedním z největších evropských dodavatelů elektronických a elektrotechnických součástek, dílenského vybavení a průmyslové automatizace. Firma zaměstnává více než 350 pracovníků v centrále v Polsku a dceřiných firmách v dalších zemích. TME nabízí přes 125 000 elektronických komponent známých světových výrobců, které distribuuje do 100 zemí světa.

Odkazy & Download:
TME Czech Republic s.r.o.
Moduly a mikropohony pro stavbu robotů v nabídce TME
TME distributorem firmy NichiconGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PUSBIO4R - USB - 4x relé + 4x vstupy
Modul PUSBIO4R patří do skupiny nové řady USB – relé a USB – I/O převodníků. Moduly jsou vybaveny výkonovými relé a izolovanými vstupy. Pro ovládání slouží aplikace PUSBIO – Control Software.
Skladem od 735 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007