. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Verve 2 nepotřebuje programátora
5. září 2014 - 3:17 | Pandatron | Verve 2 nepotřebuje programátora   verze pro tisk

Verve 2 nepotřebuje programátora

Pro vývojáře a lidi, kteří milují programování složitých projektů a zařízení, jako je Raspberry Pi a Arduino, je dnes na trhu k dispozici celá řada aplikací. Druhou skupinou jsou však lidi, kteří mají jen omezené technické znalosti a pro které programování může znamenat oční můru. Právě pro tuto skupinu lidí je určeno nové zařízení s názvem Verve 2, které si klade za cíl proniknout k masám lidí bez nutnosti znalosti programování. Jádrem mnoha pěkných projektů vyvinutých například s pomocí Arduina je samozřejmě samotný modul, spolu s několika připojenými senzory. Poté již stačí, aby někdo se znalostí elektroniky a programování napsal kód, který systému řekne, co má dělat, pokud senzory detekují nějakou změnu. Naprosto shodnou myšlenku má i zařízení Verve 2 , kromě toho, že nevyžaduje právě zmíněny krok programování a vývoje aplikace.

Více informací na: https://www.kickstarter.com/projects/54060271/verve2-connect-your-world-to-your-computer-and-intGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Sobota, 24. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007