. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Vytváření bezdrátových MESH sítí s IQRF nyní ještě efektivněji

Vytváření bezdrátových MESH sítí s IQRF nyní ještě efektivněji

IQRF vychází vstříc i vývojářům a menším firmám a přináší možnost vyvíjet bezdrátové aplikace bez programování a s minimálními počátečními náklady.

IQRF alianci a výhodu používání přímého adresování periferií (DPA - Direct Peripheral Access) a hardwarových profilů jsme Vám již představili v článku IQRF Alliance přináší bezdrátové sítě bez programování. Vstupem do IQRF Aliance získá uživatel přístup k plné funkcionalitě DPA, což nesmírně usnadňuje vývoj a používání bezdrátových modulů IQRF. DPA zajišťuje kompatibilitu všech produktů, využívajících tento protokol a díky tomu je možné přidat funkcionalitu bezdrátové komunikace do Vašeho produktu během několika dnů až týdnů.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Kompletní technologie pro bezdrátovou komunikaci
  • Založeny na modulech transceiverů se zabudovaným OS
  • Otevřená funkcionalita, aplikace v jazyce C
  • Komunikace v paketech, max 64B
  • Dosah několik stovek metrů/ skok(hop), až 240 hops/paket
  • Extra nízká spotřeba 25 uA/příjem
  • Nízká rychlost 19,2 kb/s
  • Podporuje sítě MESH, IQMESH implementován v OS
  • Žádné licenční poplatky
  • Snadná implementace

Pokud však nepředpokládáte tak rychlé využití Vašeho produktu a 1000 Eur poplatek za členství v IQRF Alianci je pro Vás příliš mnoho, máte nyní možnost využívat DPA a hardwarové profily i bez vstupu do IQRF Aliance. Jediné, co potřebujete, je vyvíjet s moduly označenými předponou "DC" (data controlled) tj. např. DCTR-... Různé RF moduly IQRF jsou dostupné ve dvou verzích - standardní i "DC". Pokud jste členem IQRF Aliance, postačí Vám standardní moduly (bez označení "DC").

Pokud nejste členem IQRF Aliance a přesto chcete využívat výrazné usnadnění vývoje v podobě DPA a hardwarových profilů, pak jsou pro Vás ideální právě moduly s předponou "DC". Za mírně vyšší cenu tak získáte možnost vyvíjet a používat bezdrátovou komunikaci a řízení s maximálním zjednodušením. Používat moduly "DC" se vyplatí zhruba do množství 400ks/ rok, pak je již výhodnější používat standardní (levnější) moduly a stát se členem IQRF Aliance.

Vlastnosti IQRF technologie, popis nového vývojového prostředí a operačního systému, jakož i výhody členství v IQRF Alianci můžete poznat i v záznamu z našeho webináře Bezdrátové MESH sítě bez programování.

V případě zájmu o jakékoliv výrobky IQRF prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Vytváření bezdrátových MESH sítí s IQRF nyní ještě efektivněji
IQRF Alliance přináší bezdrátové sítě bez programování
Webinář Bezdrátové MESH sítě bez programováníGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
ID-12 - čtečka RFID
Modul čtečky bezkontaktní identifikace - RFID tagů s integrovanou anténou a dosahem 12 cm.
Skladem od 670 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007