. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IP RELÉ a externí teplotní čidlo
6. listopadu 2014 - 8:37 | Pandatron | IP RELÉ a externí teplotní čidlo | Komentářů: 0  

IP RELÉ a externí teplotní čidlo

Oblíbené moduly IP RELÉ, které jsou dostupné prostřednictvím našeho e-shopu, byly rozšířeny o podporu externího teplotního čidla.

Je mi ctí oznámit, že moduly IP relé – typ IPRELAY8R jsou nyní dodávány s podporou druhého, externího teplotního čidla.


Obr. 1: Moduly IP RELÉ s konektorem pro připojení externího teplotního čidla

Moduly IP relé IPRELAY8R představují vysoce sofistikované zařízení, které umožňuje připojení do sítě Ethernet/Internet a vzdálené řízení stavu výstupních relé, monitorování jejich stavu a případně další funkce. Jeho použití je velmi široké, od vzdáleného řízení vytápění, klimatizace a jiných automatizačních procesů, až po vzdálený reset serveru a další.


Obr. 2: Integrované webové rozhraní IP RELÉ - IPRELAY8R

Moduly IPRELAY8R z naší produkce obsahují hned osm nezávislých relé s přepínacím kontaktem. Jejich ovládání je možné velice jednoduše pomocí integrovaného webového rozhraní s technologií HTML5 a využitím technologie Ajax. Kromě toho je na každé desce osazen integrovaný teplotní senzor a nyní nově i konektor pro připojení druhého, externího teplotního čidla s rozsahem od -55 do +125 °C. Obě teplotní čidla v reálném čase poskytující informaci o aktuální teplotě v zařízení, případně jeho okolí. Do integrované paměti EEPROM se ukládá až deset hodnot teploty v intervalu posledních deseti hodin, které se pak na webovém rozhraní zobrazují v přehledném grafu. Permanentní paměť slouží rovněž k uchování posledního stavu relé před výpadkem proudu. Jakmile následně dojde k obnovení napájení, je vrácen původní stav relé před vypnutím.


Obr. 4: Externí teplotní čidla DS18B20 jsou dostupná zdarma včetně konektoru
zdroj: eBay

Podporována jsou externí teplotní čidla typu DS18B20. Jedná se o stejný typ, který je použit i v případě modulů USB teploměru a vlhkoměru, bezdrátových modulů a dalších našich produktů. S výhodou se nám osvědčilo použití voděodolných čidel z eBay za 30Kč, která jsou tak u nás k modulům dostupná na vyžádání zdarma!

Více informací o modulech IP RELÉ je dostupných v článku IP RELÉ a teploměr s webovým rozhraním.

Dostupnost modulů:
Uvedené moduly IP RELÉ - IPRELAY8R i Napájecí adaptéry 5V/1000mA naleznete v našem elektronickém obchodě na adrese shop.pandatron.cz.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce ConnectOne
IP RELÉ a teploměr s webovým rozhraním
IPRELAY8R - IP RELÉ a teploměr s webovým rozhraním v eShopu
Nano SocketLANGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ110SR - RS232
Převodník TCP/IP <-> RS232 s konektory RJ45 i D-Sub
Skladem od 730 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007