. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Páječka Weller WSD81i nepotřebuje kalibraci ani po létech

Páječka Weller WSD81i nepotřebuje kalibraci ani po létech

Současně si můžete být jisti nastavenou teplotou a dlouhodobou stabilitou, proto je mimořádně vhodná i pro nejnáročnější provozy.

Výrobky společnosti Weller (člen Apex Hand Tools) představují synonymum pro špičkové pájecí stanice, určené i pro 24 hodinové použití. V portfoliu Weller najdete několik základních skupin, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější typ pro Vaše použití. Mezi špičkové modely patří například série WX, WX2, WXD, které jsme Vám představili před časem. Tentokrát přichází Weller s inovovanou verzí stanice WSD81 - WSD81i.

Pájecí stanice WSD81i skrývá za poměrně strohým klasickým designem špičkovou techniku. WSD81i využívá "Silver line" technologii přenosu tepla na poměrně krátký hrot s měděným jádrem, což zaručuje excelentní přenos tepla a vynikající přesnost teploty. Hroty série LT, použitelné s WSD81i jsou ideální pro absolutní většinu spojů, neboť zde najdeme tenké i masivnější typy, kdy i tenké hroty vedou teplo velmi dobře a uspějeme s nimi i na pájecích ploškách, které jsou malé, ale přesto vyžadují hodně tepla (zemní spoje s množstvím prokovených otvorů na DPS apod.). Hroty mají díky precizní konstrukci prodlouženou životnost.

Platinový teplotní senzor, který je zabudován těsně pod výměnným hrotem zaručuje dlouhodobou stabilitu, takže stanice WSD81i nepotřebuje kalibraci ani po dlouhodobém provozu (IPC compliant).

WSD81i současně obsahuje elektroniku, kontrolující používání pájecí ručky a v případě nečinnosti přejde stanice do Standby módu (nastavitelný v rozmezí 1-99min). Pokud bychom přece jen chtěli změnit reálnou teplotu hrotu, můžeme tak učinit pomocí funkci ofset. To může být výhodné např. v provozech, kde byli pracovníci zvyklí nastavovat teplotu řekněme 380° C, ale u WSD81i by postačilo 360° C (díky výbornému přenosu tepla na hrot). V tom případě pracovník nemusí rozlišovat jakou páječku použije a může použít jednotné nastavení pro všechny typy.

Rovněž je možné páječku zamknout vlastním kódem, nebo nastavit "okno", v jakém je možné měnit teplotu.

Srovnání tří hlavních technologií vyhřívání u stanic Weller a současně přehledný popis jednotlivých hrotů najdete v brožuře „Weller soldering tips". Detailní popis stanice WSD81i naleznete v uživatelské příručce WSD81i.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Profesionální páječka, vhodná i pro trvalý provoz
  • Automatická úspora energie
  • Vynikající přenos tepla na hrot + platinový teplotní senzor (přesnost nastavené teploty + -2%)
  • Velmi rychlé nahřátí
  • Prodloužená životnost hrotů (LT)
  • Vysoká bezpečnost, různé možnosti vyrovnání potenciálů
  • Možnost zamknutí, nastavení teplotního "okna" i ofsetu
  • Odpovídá IPC, nepotřebuje kalibraci
  • Kompatibilní s řadou nástrojů Weller

WSD81i je dostupná ve 3 základních verzích (80W ručka + suché / mokré čištění nebo 65w ručka + suché čištění), ze kterých Vám přinášíme typ T005 32 946 99, t.j. 80W ručka WSP80 + stojan na mokré čištění.

V případě zájmu kontaktujte prosím společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Páječka Weller WSD81i nepotřebuje kalibraci ani po létech
Brožura „Weller soldering tips"
Uživatelská příručka WSD81iGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TX-SAW 433MHz
Vysílač AM 433.92MHz, SAW, max. 15dBm, +5V
od 113 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007