. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
RS Components představí elektrické kreslení pro výrobu prototypů

RS Components představí elektrické kreslení pro výrobu prototypů

Webová tisková konference společností RS Components a Bare Conductive představí Elektrické malování - inspirativní technologii pro výrobu prototypů, opravy PCB a kreslení obvodů a senzorů.

RS Components si Vás dovoluje pozvat na živou webovou prezentaci vedenou Mattem Johnsonem, generálním ředitelem Bare Conductive a tvůrci inovativního elektronického kreslení a dotykových ploch založených na technologii Arduino. Společnost RS je přitom nedávno stala primárním distribučním partnerem těchto produktů.

Tyto dvě webové konference mají za cíl podrobně seznámit zájemce s touto dostupnou a snadno použitelnou technologií aplikace vodivých barev, která se inspiruje kreativitu v oblasti technologií a dnes získává uznání v komerčních a průmyslových aplikacích.

Více informací na: http://www.rs-online.com/designspark/electronics/eng/nodes/view/type:design-centre/slug:new-products-from-rs-componentsGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007