. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Dotykový DVM od Keithley
23. cervna 2016 - 6:27 | Pandatron | Dotykový DVM od Keithley | Komentářů: 0  

Dotykový DVM od Keithley

Keithley představuje inovativní řešení digitálního 7½ DVM měřicího přístroje s dotykovým displejem, 32-bitovým ADC a řadou inovativních funkcí.

Jsme zvyklí pracovat s osciloskopy, které mají řadu integrovaných funkcí, jako jsou signálové generátory, DVM a spektrální analyzátory. Nyní však společnost Keithley přináší pravý opak. DVM, nebo také „Grafický vzorkovací multimetr“ se zobrazením průběhu signálu a dotykovým displejem plným moderních funkcí. DMM7510 se může pochlubit 5-palcovým kapacitním dotykovým rozhraním se zobrazením měřeného údaje na 7½ znacích a zachycením průběhu signálu pomocí 18-bitového 1MS/s digitizéru.


Obr. 1: Dotykový DVM od Keithley

Podle technické dokumentace DMM7510 nabízí 32-bitový A / D převodník s nízkou vstupní úrovní fázového šumu. Ten přístroji dodává DC přesnost, která je typická pouze pro špičkové a laboratorní nástroje. Rovněž citlivost přístroje je velmi dobrá a na jednotlivých rozsazích začíná na 100 mV, 10 ohmech a 10 uA s velkým rozsahem.

Měřicí přístroj obsahuje rovněž rozsahy pro měření kapacitance, ACV a ACI, teploty (RTD, termistor a termo-článek), 2- a 4-vodičové měření odporu, periody, frekvence, diod i poměru DC napětí.

Kromě GUI na dotykovém panelu obsahuje DMM7510 také USB 2.0 port pro ukládání výsledků měření a snímků obrazovek, tlačítko HELP a rotační navigační / ovládací prvek. Tlačítka na předním panelu jsou kompletně podsvícená a Keithley integruje také systém Test Script Processor i SCPI programovací mód. Díky tomu je možné spuštění testovacích skriptů přímo na přístroji, bez potřeby externího PC.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

DMM7510 7½-Digit Graphical Sampling Multimeter
DMM7510 Data SheetGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TX-SAW 433MHz
Vysílač AM 433.92MHz, SAW, max. 15dBm, +5V
od 113 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007