. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Pozvánka na odborné semináře časopisu DPS Elektronika od A do Z

Pozvánka na odborné semináře časopisu DPS Elektronika od A do Z

Rádi bychom Vás jménem časopisu DPS a partnerů pozvali do Brna na odborné semináře, které jsou doprovodným programem veletrhu AMPER 2015.

Rádi bychom Vás jménem časopisu DPS a partnerů pozvali do Brna na odborné semináře, které jsou doprovodným programem veletrhu AMPER 2015. Přijďte si poslechnout zajímavé prezentace, setkat se a vyměnit si názory se svými kolegy a klienty.

"Elektronické součástky a aplikace @ AMPER 2015"
Seminář se koná 25. 3. od 9.00 do 13.00 hod, BVV, pavilon P, sál P4c,d, 2. patro.

Témata přednášek: IMAPS a pokrokové technologie v mikroelektronických montážích. RF a mikrovlnné komponenty Analog Devices & Hittite. Bluetooth® SMART beacons a bezdrátová komunikace s obvody EM Microelectronic. Bezdrátová řešení firmy ATMEL. Embedded moduly v elektronických aplikacích. Moderní produkty pro vývoj a realizaci elektronických aplikací.

Cílem tohoto každoročního odborného semináře je seznámení se zajímavými novinkami z oboru elektronických součástek. Seminář je zaměřen hlavně pro potřeby vývojových pracovníků a tak se kromě základních vlastností probírají i praktické možnosti uplatnění. V záběru semináře jsou zejména součástky pro analogovou i digitální techniku, bezdrátovou komunikaci, ale i další typy.

Podrobnější informace: http://www.dps-az.cz//amper-2015-soucastky
Registrace: http://www.dps-az.cz/cs/registrace-soucastky-2015

"DPS a vše kolem nich @AMPER 2015"
Seminář se koná 26. 3. od 9.00 do 13.00 hod, BVV, pavilon P, sál P4, 2. patro.

Témata přednášek: Návrh DPS s číslicovými součástkami. Proč je důležité umývat DPS, novinky DCT v oblasti mytí a validace procesu. DPS ako univerzálna vf súčiastka. MULTISIM a návrh elektronických obvodů. Možnosti teplotných analýz navrhovaných DPS v softvérovom prostredí Hyperlynx Thermal. Výstupy z návrhu DPS pro potřebu výroby.

Cílem tohoto každoročního semináře je informovat techniky a inženýry z oboru vývoje a výroby elektroniky o nových trendech a možnostech v jejich oboru se zaměřením na desky plošných spojů.

Podrobnější informace: http://www.dps-az.cz/amper-2015-dps
Registrace: http://www.dps-az.cz/cs/registrace-dps-2015GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232R - modul, převodník USB-UART
Modul s obvodem nové generace FT232RQ - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 390 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007