. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
DesignSpark Mechanical
27. února 2015 - 5:39 | Pandatron | DesignSpark Mechanical | Komentářů: 1  

DesignSpark Mechanical

Společnosti RS Components a Allied Electronics opět urychlují vývoj prototypů díky nové verzi nástroje pro tvorbu 3D návrhů DesignSpark Mechanical.

Společnosti RS Components (RS) a Allied Electronics (Allied), obchodní značky společnosti Electrocomponents plc (LSE:ECM), která je celosvětovým distributorem elektrokomponentů, dnes oznámily uvedení nové verze softwaru DesignSpark Mechanical, kompletně vybaveného nástroje pro modelování a navrhování ve 3D, který je k dispozici zdarma.

Software DesignSpark Mechanical byl vyvinut ve spolupráci se společností SpaceClaim, předním vývojářem flexibilních a cenově dostupných aplikací pro 3D modelování. Software DesignSpark Mechanical a nástroj pro návrh desek plošných spojů DesignSpark PCB představují společný projekt společností RS a Allied, který si klade za cíl poskytnout vývojářům nástroje pro rychlou tvorbu prototypů a usnadnit fázi inovace a produktového vývoje. Důležitým prvkem softwaru DesignSpark Mechanical je výstupní formát STL, který umožňuje návrhy exportovat přímo do 3D tiskáren.

Verze 2.0 přidává několik důležitých nových funkcí, které si vyžádala početná základna uživatelů softwaru DesignSpark Mechanical. Nové zjednodušené uživatelské rozhraní nástroje nabízí integrovanou nápovědu a stručné výukové programy, ukázkové návrhy a také více usnadňuje používání funkce pro generování nabídek kusovníků. Nástroj rovněž umožňuje přístup k novému rozsáhlému 3D katalogu s funkcí rychlého vkládání 3D modelů součástek od předních výrobců a také nabízí integraci veškerých dat s nabídkou společností RS a Allied, aby bylo možné rychle vytvořit kusovník a uskutečnit nákup. Tyto funkce doplňuje služba pro 3D tisk „rychlých dílů“ poskytovaná společnostmi RS a Allied ve spolupráci s partnerskou společností 3D Systems.

„Vydání verze 2.0 softwaru DesignSpark Mechanical je výrazem našeho závazku poskytovat konstruktérům užitečné nástroje pro rychlý vývoj produktů a prototypů a jejich uvedení do výroby v co nejkratším možném čase,“ říká Glenn Jarrett, Global Head of Product Marketing ve společnosti RS Components.

Software DesignSpark Mechanical je k dispozici ke stažení zdarma na webové stránce www.rs-online.com/designspark/electronics/eng/page/mechanical.
Další informace o integraci softwaru DesignSpark Mechanical s inovativním prostředím pro rychlou tvorbu prototypů naleznete na webové adrese http://www.rs-online.com/designspark/electronics/nodes/view/type:design-centre/slug:rapid-prototyping

O společnosti RS Components
RS Components a Allied Electronics jsou obchodními značkami společnosti Electrocomponents plc, předního světového distributora produktů pro elektroniku a údržbu. Distribuci provádí pobočky ve 32 zemích. Skupina nabízí 500 000 produktů prostřednictvím internetu a katalogů více než milionu zákazníků a vypravuje denně přibližně 44 000 zásilek. Portfolio výrobků zahrnuje produkty z oblasti elektroniky, automatizace a řízení, testování a měření, elektrické a mechanické součásti od více než 2 500 předních dodavatelů.

Electrocomponents plc. je kotována na londýnské burze a v minulém finančním roce končícím 31. března 2014 měla obrat ve výši 1,27 mld. GBP.

Další informace naleznete na webu cz.rs-online.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 14. 07. 2015 v 14:04 zaslal host
Těším se až program vyzkouším!
Velice příjemná zpráva, rád tento program zkusím na mé 3D tiskárně Robox ([url=http://www.3dwiser.com/]od společnosti 3D Wiser[/url]. Doufám že budou společně kompatibilní. DesignSpark jsem zkoušel u kolegy a prostředí v něm je skvělé :)


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PRESTO - Rychlý a univerzální USB programátor
PRESTO je velmi rychlý programátor moderní koncepce. Programuje velké množství součástek - mikrokontroléry, CPLD, FPGA, sériové FLASH a EEPROM, apod.
Skladem od 2196 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007