. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Výstava Audio Video Show
28. března 2015 - 6:48 | Pandatron | Výstava Audio Video Show   verze pro tisk

Výstava Audio Video Show

Výstava Audio Video Show představuje v 21. století nejvýznamnější akci pro prezentaci špičkového audia, videa a inteligentního bydlení na území České a Slovenské republiky.

Ať už chcete slyšet špičkové zesilovače či přehrávače, spatřit výjimečné gramofony, vidět dokonalé televize nebo se nechat obejmout zvukem těch nejlepších reprosoustav, právě Audio Video Show je tím správným místem. Snažíme se přinést každý rok široký průřez všemi úrovněmi i kategoriemi spotřební elektroniky, takže na své si přijde každý.

Výstava je také místem, kde každý rok potkáte zajímavé novinky a kde vám ukážeme ty nejnovější trendy v oblasti zvuku, obrazu i domácí automatizace.

Akce se také každoročně účastní zahraniční vystavovatelé, jejichž produkty dosud nemají v ČR přímé zastoupení a je tak možné potkat i velmi zajímavé a neznámé produkty.

Více informací na: http://www.audio-video-show.cz/GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007