. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Pandatron v mobilním telefonu
30. března 2015 - 7:56 | Pandatron | Pandatron v mobilním telefonu | Komentářů: 1  

Pandatron v mobilním telefonu

Zbrusu nová podoba našich webových stránek je určena pro dotykové telefony a malé tablety.

Je to již téměř pět let, kdy jsme jako jediní v oboru spustili webové stránky určené pro mobilní telefony. Cílem bylo nabídnout obsah i mimo PC, který by se rychle načetl při mobilním připojení a snadno zobrazil na malém displeji.

Od té doby se však v tomto oboru mnohé změnilo a aktualizace webových stránek pro mobilní telefony byla již nevyhnutelná. Nakonec došlo k rozhodnutí zachovat stávající stránky pro uživatele starších telefonů a pro dotykové telefony vytvořit zcela nové. Při jejich návrhu bylo přitom vycházeno z obdobných webových stránek mediálních portálů tak, aby byl zachován dnes jednotný design, přehlednost a snadné ovládání.

Velkou změnou je rovněž sjednocení plnohodnotných webových stránek a webových stránek pro mobilní telefony. Volba vhodného zobrazení je nyní řešena zcela automaticky, pomocí detekce webového prohlížeče, nebo odkazem ve spodní části webu.

Uživatelé mobilních telefonů tak mohou nyní používat klasickou adresu pandatron.cz nebo pandatron.sk, kde se jim automaticky zobrazí verze určená pro mobilní telefony. Výhodou je zachování jednotných webových adres na všech zařízeních.

Typ zobrazených webových stránek lze samozřejmě měnit i ručně a to odkazem ve spodní části webu.

Webové stránky pro starší mobilní telefony byly přesunuty na adresu old.pandatron.cz a jsou i nadále funkční.

V současné době je nový mobilní web již plně funkční a připraven k použití. Jelikož se však jedná o velké množství funkcí, které je třeba jednu po druhé ručně upravit a převést do podoby, vhodné pro dotykové ovládání a zobrazení i na nestandardních rozlišeních, jsou jednotlivé funkce přidávány postupně. Tím spíše nás zajímá váš názor, podle kterého lze jejich podobu doladit

Odkazy & Download:
Domovská stránka Pandatron.cz
Přepnout na mobilní verziGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 30. 03. 2015 v 14:36 zaslal host
Bez titulku
Ještě to chce doladit pár detailů, ale dobrý.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PSDR - SDR přijímač, modul
Modul digitálního (SDR) přijímače pro krátkovlnná pásma s výměnným krystalem. Dodáván s krystalem pro pásmo 80m (3,5 MHz)
Skladem od 529 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007