. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
ČEZ nabízí energii pro mobily zdarma ve 13 nákupních centrech

ČEZ nabízí energii pro mobily zdarma ve 13 nákupních centrech

Většina lidí dnes vyžaduje, aby se svým mobilním telefonem byli stále na příjmu, ideálně připojeni i on-line.

Většina lidí dnes vyžaduje, aby se svým mobilním telefonem byli stále na příjmu, ideálně připojeni i on-line. Často je však nemile zaskočí vybitá baterie. Pro větší komfort nabízí ode dneška Skupina ČEZ všem, bez ohledu na značku operátora, bezplatnou energii pro dobití mobilů, ale také tabletů a dalších komunikačních zařízení na 15 dobíjecích místech v 13 nákupních centrech po celé České republice. Ve spolupráci s projektem ChargeBox ČEZ rozšiřuje celorepublikovou síť uzamykatelných dobíjecích stanic o polovinu a navyšuje kapacitu pro dobíjení o 90 mobilních zařízení.

chargery„Z vlastní zkušenosti vím, jak umí vybitý mobil člověka pořádně potrápit. Rozhodli jsme se spojit s projektem dobíjecích stanic pro mobilní telefony, protože věříme, že dobíjení baterií během nakupování lidem ušetří čas i nervy,“ vysvětlil David Hajmán, generální ředitel ČEZ Prodej.

Každá dobíjecí stanice je vybavena šesti uzamykatelnými přihrádkami s adaptéry pro nabíjení nejpoužívanějších typů mobilních telefonů, tabletů, herních konzolí, fotoaparátů, MP3 přehrávačů nebo GPS navigací. Pro nabíjení nejsou potřeba peníze ani žádné kabely a sejfová vložka se speciálním klíčem navíc zajišťuje bezpečí přístrojů po dobu, co se jejich majitelé bezstarostně věnují nakupování nebo relaxaci v obchodním centru.

ČEZ obléknul do svých oranžových barev čtyři již fungující dobíjecí stanice ChargeBox v obchodních centrech Olympia Teplice, Galerie Fénix Praha, Olympia Mladá Boleslav a Nisa Liberec, kde navíc jedna dobíjecí stanice mobilních telefonů přibyla. Vznik dalších deseti dobíjecích stanic pak ČEZ podpořil v lokalitách po celé České republice, a rozšířil tím dosavadní síť 22 uzavíratelných dobíjecích stanic o rovnou polovinu.

Místo pro bezpečné dobití telefonu během nakupování mohou ode dneška lidé najít také na Moravě v OC Frýda ve Frýdku Místku, ve východních Čechách v nákupním centru Futurum Hradec Králové, v západních Čechách v Olympia Plzeň, v severních Čechách ve Forum Ústí nad Labem, ve středních Čechách ve Futurum Kolín a v Praze v DBK na Budějovické a hned na dvou místech v obchodním centru Nový Smíchov. V nejbližších dnech budou nainstalovány i poslední dva chystané ChargeBoxy v OC Grand Pardubice a v nákupním centru Central Kladno. Přehledná mapa dobíjecích stanic ČEZ pro mobilní telefony je k dispozici na webových stránkách http://www.cez.cz/verejne-dobijeni.


Obr. 1: Kde dobíjecí stanice najdeme

Dobíjecí stanice pro mobilní telefony v obchodních centrech jsou jedním z mnoha opatření, která ČEZ zavedl v rámci zvyšování zákaznické spokojenosti. Velká část těchto opatření se týká zlepšení rychlosti a dostupnosti služeb, příkladem je mobilní aplikace ČEZ ON-LINE nebo spuštění platební brány pro platbu služeb kartou na webu ČEZ. „Od začátku loňského roku jsme postupně zavedli zhruba tři desítky opatření, která vyplynula z přání zákazníků. Zkrátili jsme třeba hlasový automat na Zákaznické lince o polovinu a na všech Zákaznických centrech se teď lidé mohou zdarma připojit na rychlý internet přes wifi,“ uvedl Pavel Cyrani, ředitel divize obchod a strategie. Z dalších novinek je pro zákazníky připravena také služba speciálního poradenství v oblasti energetické legislativy. Nově ČEZ zákazníkům nabídne pomoc také například při změně dodavatele, řešení dědictví nebo v případě insolvence.

Zdroj: ČEZGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...

host
2. Dne 06. 04. 2015 v 14:06 zaslal host
Bez titulku
To jsem take resil a vyresil, vyhnal jsem je svinskym krokem


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PSDR - SDR přijímač, modul
Modul digitálního (SDR) přijímače pro krátkovlnná pásma s výměnným krystalem. Dodáván s krystalem pro pásmo 80m (3,5 MHz)
Skladem od 529 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007