. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Identifikace každého kabelu a výrobku
7. dubna 2015 - 6:59 | Pandatron | Identifikace každého kabelu a výrobku | Komentářů: 0  

Identifikace každého kabelu a výrobku

Jako odborník na elektrotechniku víte, že neidentifikované kabely a komponenty mohou představovat skutečnou noční můru.

Jako odborník na elektrotechniku a IT víte, že neidentifikované kabely a komponenty mohou představovat skutečnou noční můru. Této frustrace vás mohou zbavit profesionální identifikační etikety, které zvyšují efektivitu vaší práce. Díky přenosné tiskárně společnosti Brady dokážete vytisknout potřebné etikety, včetně předvysekaných nebo vlastních rozměrů a to během několika sekund.

Flexibilní řešení identifikace kabeláže
Nejpopulárnějším řešením pro profesionální identifikaci kabeláže a rozvodů jsou kvalitní samolaminovací etikety v nejrůznějších barvách. Potisk nebo čárový kód lze na každou etiketu natisknout několikrát, a zajistit tak viditelnost dané informace ze všech úhlů. Samolaminovací etikety díky možnosti obtočení laminace poskytují vysokou odolnost a čitelnost. Společnost Brady nabízí samolaminovací etikety a ovíjecí etikety ve velkém množství barev, v předvysekané podobě nebo jako kontinuální role, a to vše s možností okamžitého tisku pomocí mobilní tiskárny.

Přemístitelná identifikace
Smršťovací bužírky jsou řešení s výraznou odolností a výdrží. Nasazují se na kabel před jejich ukončením. Po ukončení kabelu posuňte bužírku do konečného umístění a ohřevem zafixujte na místo. Libovolná mobilní tiskárna společnosti Brady dokáže potisknout řadu kvalitních bužírek v různých barvách a velikostech tak, aby vyhovovaly konkrétním požadavkům a normám.

Nezapomeňte na komponenty!
Společnost Brady nabízí rovněž řešení pro tisk místního identifikačního značení komponent, například etikety, které slouží jako náhrada gravírovaných štítků, vyrobené z polyetylenové pěny a laminovaného polyesteru. Etikety mají velmi podobný vzhled jako gravírované štítky, ale za mnohem nižší cenu a s větší flexibilitou.

Vždy připraveno
Existuje mnoho způsobů, jak zajistit etikety pro potřebnou identifikaci, ale nejflexibilnější z nich je tisk vlastních etiket přímo na pracovišti a ve chvíli potřeby. Moderní přenosné tiskárny etiket, například BMP™21-PLUS a BMP™41 nebo BMP™51 a BMP™53, se kalibrují automaticky, takže se můžete spolehnout na celou škálu nejrůznějších etiket, od kontinuálních rolí až po předvysekané etikety, a kdykoli je použít ke snadnému označení libovolného kabelu či komponenty.

Větší mobilní tiskárny, například BMP™71, jsou dokonce ještě flexibilnější a tisknou i vlastní etikety, různé bužírky, visačky, štítky, visačky a etikety na komponenty. Díky kvalitní tiskárně Brady a několika zásobníkům patřícím k vašemu oblíbenému řešení pro identifikaci bude označování kabelů a komponent snadné a připraví vaše vybavení na rychlou modernizaci či údržbu.
Pošlete nám e-mail na adresu emea_request@bradycorp.com a obdržíte bezplatný knižní průvodce „Identifikace každého kabelu a komponenty“, ve kterém najdete informace o nejpopulárnějších řešeních pro profesionální identifikaci kabelů a komponent.

O společnosti Brady Corporation
Společnost Brady Corporation je mezinárodním výrobcem a prodejcem kompletních řešení sloužících ke značení a ochraně osob, produktů i provozoven. Výrobky Brady pomáhají zákazníkům zvýšit úroveň bezpečnosti, zabezpečení, produktivity a výkonnosti. Patří k nim vysoce výkonné etikety, bezpečnostní značky, bezpečnostní zařízení, tiskové systémy a software. Společnost byla založena v roce 1914 a má různorodou základnu zákazníků, především v sektorech elektroniky, telekomunikací, výroby, elektrotechniky, výstavby, vzdělávání, zdravotnictví, v leteckém průmyslu a v řadě dalších odvětví. Ředitelství společnosti Brady se nachází v Milwaukee ve Wisconsinu a k 1. srpnu 2014 zaměstnávala ve svých podnicích po celém světě přibližně 6 400 osob. Obrat společnosti Brady za účetní rok 2014 činil přibližně 1,23 miliardy USD. Akcie společnosti Brady se obchodují na Newyorské burze cenných papírů pod značkou BRC.

Další informace jsou k dispozici na internetové adrese www.bradycorp.com.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
IPRELAY8R - IP RELÉ a teploměr s webovým rozhraním
Moduly IP RELÉ - IPRELAY8R obsahují osm releových výstupů s přepínacím kontaktem, webové rozhraní, integrovaný a externí teplotní senzor s pamětí na 10 záznamů a zobrazením naměřených hodnot v grafu.
Skladem od 1520 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007